PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10036768}

Dewajtis

7,3 1 214
ocen
7,3 10 1 1214
Dewajtis
powrót do forum serialu Dewajtis

Książka bardzo mi się podobała.Akcja jest wartka, postacie barwne, spro jest też poczucia humoru . Pierwszy odcinek serialu to niestety teatr telewizji,sztuczny,nieprawdziwy, bohaterowie beż ikry, sztywni i poważni. Z plusów; ładne zdjęcia,chociaż scenografia muzealna i to się czuje niestety. Raczej nie będzie to hit jesieni.

ocenił(a) serial na 9
muh

Może dawno czytałaś książkę. Marek był taki trochę, że godził się z losem. Prosty chłop. Ma swoje zasady. Jak będzie miał swoją przemowę to ożyje, ale generalnie to taki trochę milczek, który ma powiedzieć co powiedzieć. Ojciec spoko zagrał. Ciotka też wydaje się ok. Generalnie pokazali to co trzeba. Pisałem już w innym wątku, że efektów specjalnych tu nie będzie. Mam nadzieję, że choć trochę będzie tak dobry jak Nad Niemnem. Tam też za bardzo wielkich rekwizytów nie mieli.

muh

Książkę przeczytałem parę dni temu w Berlinie. Sąsiadka z Moabitu poleciła mi ją. Jestem zachwycony , ale miałem opory przed czytaniem Dewajtis.

wojciech_kopacz

Niestety filmu nie oglądałem. Niemcy podczas remontu odcięli nam ( a mieszka tu 8 polskich rodzin na Sickingen str ) media. A płacić za tv trzeba.

wojciech_kopacz

Na wiosnę wracam do Polski . Mam nadzieję ,że już na zawsze. I do woli będę oglądał patriotyczne filmy. A lewakom na pohybel

wojciech_kopacz

Może nie wracaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones