PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785168}

Diagnoza

7,1 12 082
oceny
7,1 10 1 12082
Diagnoza
powrót do forum serialu Diagnoza

Rybnik

ocenił(a) serial na 8

Będę oglądać tylko dlatego, że kręcony jest na Śląsku. Brawa dla Rybnika za świetny pomysł na promocję miasta!

ocenił(a) serial na 6
marcing16

Właśnie to mnie przekonało najbardziej. Chociaż wstawki z gwarą są koszmarne. Nie mówiąc o błędach, jest to po prostu nienaturalne w ustach tych aktorów.

jatakanieuczesana

Sama mieszkam na Śląsku, w dodatku w okolicach Rybnika, ale gwary nie znam praktycznie w ogóle. I zastanawiałam się właśnie jaki ubaw mają prawdziwi Ślązacy, kiedy słyszą to kaleczenie aktorów.

Zuza88

Spory, gwara jest przestraszona - sztuczna i z błędami ;) Ale nasz Rybnik piękny!

ocenił(a) serial na 7
smerfetka

to fakt. szczególnie ta pielęgniarka kaleczy i sztucznie mówi.... no ale cóż. Wolałbym żeby godali Ci co potrafią, a reszta niech po polsku lepiej mówi.

jatakanieuczesana

Gwara w ustach lekarzy jest podobna do gwary z Jastrzębia Zdroju czy z Wodzisławia Śląskiego. Sonia Bohosiewicz pochodzi z Cieszyna, mojego rodzinnego miasta oddalonego jakieś 20 km od Jastrzębia

marcing16

Serial cienki jak skóra z krupnioka,maksymalnie przewidywalny,podoba się chyba tylko mieszkańcom Rybnika,i fanom produkcji spod znaku tvn,ale to tylko moje zdanie,a i nie mam nic do mieszkańców Rybnika:)

ocenił(a) serial na 7
Bartek_990

Ty mówisz krupniok a ja kaszanka :)

ocenił(a) serial na 10
Bartek_990

Nie mam nic wspólnej z rybnikiem a ogladam. Jest świetny.

ocenił(a) serial na 6
marcing16

2 sezon połowicznie jest kręcony w warszawie w jednym odcinku Zakościelny pojawia się w restauracji pod nazwą BOSKA która jest na Pradze w Warszawie :) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
johndzidzia

Większość rybnickich ujęć jest powtarzana w wielu odcinkach. Np sceny powietrzne - zdjęcia rynku, szybów itp. Ale zawsze podoba mi się najazd kamery na jezioro :)

ocenił(a) serial na 7
Mauna_Kea

Ładnie wychodzą też ujęcia deptaku i bazyliki. Na szczęście pokazują mało smogu ;)

johndzidzia

A w 3. sezonie występuje sąd w Warszawie i mój kościół parafialny na Czerniakowie, też w Warszawie:)

marcing16

Czy warto obejrzeć ten serial?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones