PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785168}

Diagnoza

7,1 12 082
oceny
7,1 10 1 12082
Diagnoza
powrót do forum serialu Diagnoza

Wciaga

ocenił(a) serial na 7

Przewidywalny czy nie, z każdym odcinkiem wciąga coraz bardziej. Szybka akcja, ciekawe wątki, intryga, medyczne przypadki, świetna obsada. Chyba dawno nie było tak dobrze zrealizowanego polskiego serialu.

jborzym

Mam to samo wrażenie. Dobrze mi się ogląda :)

ocenił(a) serial na 7
jborzym

Faktycznie każdy kolejny odcinek sprawia, że na następny dzień myślę tylko o tym. W końcu powstał serial który ma obiecującą przyszłość.

jborzym

a niewidzałaś Belfra

ocenił(a) serial na 7
gaga994

jasne, jestem na bieżąco :)

jborzym

Polecam również Belfra, Pakt i Watahę chyba najlepsze polskie seriale.

ocenił(a) serial na 7
devilll2305

Wataha według mnie najlepszy, szkoda, że już po II sezonie. Z Belfrem jestem na bieżąco, Pakt oglądałam dawno, ale Dorociński mnie nie porywa. Wataha i Belfer zdecydowanie najlepsze, nie ma co porównywać do produkcji telewizyjnych, dlatego też Diagnoza zaskoczyła mnie wysokim poziomem :)

ocenił(a) serial na 3
jborzym

gdzie tam jest szybka akcja? Według mnie jest dokładnie odwrotnie. Wszystkie wątki dałoby się zawrzeć w 5-6 odcinkach. Gdyby serial nie był taki rozlazły to można by mówić o hicie. No i niestety główna aktorka położyła trochę postać Anny.

ocenił(a) serial na 7
jborzym

Przybijam się pod wypowiedzią.
Aha będzie na wiosnę kolejna seria będzie Maciej Stuhr
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/czwarty-sezon-serialu-diagnoz-zagra-maciej -stuhr
Polsatowskie W rytmie serce też lubię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones