PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852330}
7,2 2 456
ocen
7,2 10 1 2456
Dirty John: The Betty Broderick Story
powrót do forum serialu Dirty John: The Betty Broderick Story

Jestem pod wrażeniem gry aktorskiej Amandy Peet. Była rewelacyjna, kupiłam ją i jej emocje w 100%.

Serial swoją drogą o wiele lepszy od pierwszej opowieści, trzymający w napięciu, wciągający... Nieźle zaskoczenie.

ocenił(a) serial na 7
Amelie_flower

Gra aktorska super. Potwierdzam. A co do pierwszej części antologii to również mi się podobała i- po prostu była inna

Amelie_flower

Zgadzam się, druga część o wiele lepsza niż pierwsza, co rzadko się zadrza. Amanda Peet w porządku, ale trochę mnie zaskoczył wybór akurat tej aktorki ponieważ w rzeczywistości Betty wyglądała inaczej. Amanda Peet przypomina ją tylko w młodości, później Betty przytyła i nie wyglądała już tak aktrakcyjnie i, jeśli ktoś zagłębiał się w temat to wie, że Dan krytykował również to. Dziwne, że odzwierciedlili najmniejszy nawet szczegół a w przypadku głównej bohaterki pominęli istotną sprawę.

Amelie_flower

Peet mnie powaliła. Zaczęłam oglądać ten sezon przez przypadek, bo zamiast sezonu 1 Netflix odpalił drugi. Sądziłam, że to jakieś wprowadzenie do trailera, który oglądałam i tylko dlatego nie wyłączyłam. A wyłączyłabym, bo za Amandą nie przepadałam.. do dzisiaj. Genialnie odegrana rola. Wielkie brawa! Obejrzałam cały sezon bez przerw i aż trudno mi wymienić wszystkie emocje, jakie mną targają w tej chwili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones