PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833798}

Dni

The Days
6,3 1 917
ocen
6,3 10 1 1917
Dni
powrót do forum serialu Dni

Powinno być max 4 odcinki. Tutaj w połowie serialu odechciewa się oglądać. Historia ciekawa, ale sam serial w ogóle nie trzyma się napięciu. Wszystkie sceny, nawet te dramatyczne, są sztucznie przedłużane. Nikt by nie stał w strefie promieniowania i nie prowadził pogaduszek tak jak zostało to ukazane w serialu. Słabo wyszlo.

sebazmc

Jak dla mnie 8 odcinków było idealne. Nie czułam żadnego rozciągania w czasie. Nie mogłam oderwać się od ekranu, dawno żaden serial tak mnie nie poruszył - nie sięgałam w ogóle po telefon, co obecnie jest miarą millenialsowego zainteresowania.
Wiadomo, że niektóre sceny musiały być bardziej sfabularyzowane, niż to było w rzeczywistości, stąd może te „pogaduszki”, ale wg mnie i tak wyszło dobrze.
Niesamowite świadectwo odważnych i genialnych ludzi. Jeśli kogoś nudzą rozmowy między bohaterami, i pokazywanie dokładnie, jak specjaliści zajmują się katastrofą nuklearną, to niech sobie odpuści.

elfka77

Jak dla mnie 8 odcinków było idealne. Nie czułam żadnego rozciągania w czasie. Nie mogłam oderwać się od ekranu, dawno żaden serial tak mnie nie poruszył - nie sięgałam w ogóle po telefon, co obecnie jest miarą millenialsowego zainteresowania.
Wiadomo, że niektóre sceny musiały być bardziej sfabularyzowane, niż to było w rzeczywistości, stąd może te „pogaduszki”, ale wg mnie i tak wyszło dobrze.
Niesamowite świadectwo odważnych i genialnych ludzi. Jeśli kogoś nudzą rozmowy między bohaterami, i pokazywanie dokładnie, jak specjaliści zajmują się katastrofą nuklearną, to niech sobie odpuści.

elfka77

Fajnie, że Filmweb działa…..

sebazmc

Wiedziałem że polskie sebiksy znają się na wszystkim.
Na medycynie, na szczepionkach, na polityce i prowadzeniu pojazdów. Ostatnio nawet na prowadzeniu działań wojennych, ale tego że polski sebiks spod pcimia dolnego zakwestionuje przedstawione wydarzenie z awarii elektrowni atomowej na drugim końcu świata, to bym się nigdy nie spodziewał.
Japończycy mieli awarię. Japończycy ją usuwali i Japończycy ponieśli wszelkie koszty oraz konsekwencję. Na koniec sami Japończycy nakręcili o tej katastrofie film, a odalony o 20 000 km sebiks, który w d.. był i g.. widział... zakwestionował ich postępowanie słowami: "Nikt nie stał i nikt nie prowadził (...)"
I co ja mam napisać? Opadły mi ręce i szczęka.
Widocznie był tam, widział, podejmował decyzję i teraz uczy nas malutkich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones