Dni (2023)
Dni: Sezon 1 Dni Sezon 1, Odcinek 4
Odcinek Dni (2023)

Nie możemy stąd odejść

It Would Mean Turning Our Backs on Fukushima 56m
6,8 70
ocen
6,8 10 1 70
Dni
powrót do forum s1e4

Po gościach, którzy zamiast podejść następne 5m i przekręcić zawór, postanawiają się szarpac, i polezec sobie w tej samej radiacji jaka byłaby przy zaworze, to ja mam dość...
Mimo dużej cierpliwości dla azjatyckiego stylu, to już mam dość oglądania ludzi, którzy zachowują się jakby w tej elektrowni znaleźli się z łapanki wśród pobliskich rolników!
Dosłownie co 5min jest sytuacja w której człowiek względnie znający zasady działania reaktora, i wpływ dawek radiacji na ludzi, musi walnąć facepalma, widząc że takie banały, są dla tych "ekspertów" jakąś nowością czy zaskoczeniem :\
Ja rozumiem, że niektóre rzeczy trzeba przedstawiać widzom tym co to "nie lubili fizyki", ale trzeba to robić z głową. A nie że koleś się telepie bo jest promieniowanie 200mSv, a drugi "ekspert"... Boi się, że przez promieniowanie umrze zanim dojdzie do zaworu? :\ On po drodze miał zamiar żreć pręty grafitowe?
Tymi głupotami taki serial robi więcej złego niż dobrego, wywołuje irracjonalny strach u ludzi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones