PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587948}

Do dzwonka

4,3 2 103
oceny
4,3 10 1 2103
Do dzwonka
powrót do forum serialu Do dzwonka

Wszyscy tutaj krytykują ten serial i wyzywają go od najgorszych ,ja tego nie rozumiem i się z tym
nie zgadzam. Moim zdaniem jest on ciekawy , śmieszny , ma fajną fabułę i całkiem niezłą
obsadę , a producenci wpadli na świetny pomysł aby go stworzyć . Co prawda trwa on może
trochę za krótko ale mimo tego nie traci w moich oczach. A na Disney Channel nareszcie jest
Polski serial . Mam nadzieję, że na tym kanale będzie powstawało coraz więcej polskich seriali
młodzieżowych. A więc jak dla mnie zasługuje on na 10/10 gwiazdek :) Może kilka osób co do tej
wypowiedzi się ze mną nie zgodzi ale... jest to tylko i wyłącznie moja opinia , a każdy ma prawo
wyrazić swoją więc jeśli kogoś uraziłam albo coś w tym rodzaju to soryy ale musiałam
skomentować moich poprzedników.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów... xD

anka970421

Zgadzam się z Tobą. ten film jest ciekawy tylko za krótko trwa.!;D

użytkownik usunięty
nielegalnefantazje

ja również się zgadzam. :)

ocenił(a) serial na 10

taak o wiele za krótko , gdyby był chociaż o jakieś 5 min. dłuższy to było by lepiej ;P

ocenił(a) serial na 10
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
becameone

Dla mnie średniak

ocenił(a) serial na 1
lukasziks

To jest beznadziejne-bez obrazy-gdzie ty tu widzisz fabułę?A obsada jest sztywniejsza niż plastik.

emillo97

@emillo97, myślałam, że ten serial spodoba się komuś, kto dał 7/10 dla "Lejdis" i "Randki z Gwiazdą". Inne seriale Disneya też jakoś specjalnie Ci nie przeszkadzają. No, może poza Sonny i Montaną.

ocenił(a) serial na 1
Mary_Jules

O Jezus Maria...Ale randkę z gwiazdą da radę się oglądać-dałem 7 cóż pewnie się pomyliłem bo myślałem że 6 już to zmieniam,ale takiej głupoty nie widziałem nie wszystkie seriale Disneya są złe tylko większość.A Lejdis nie jest takie złe. Na pewno lepsze od tego plastikowego shitu.

emillo97

"Plastikowy shit", hmm.. nie zauważyłem go w "Do dzwonka" no może poza Doni, która jest "księżniczką".

ocenił(a) serial na 1
Destr0

Mnie tęz się nie podoba obsada zwłaszcza ta plastikowa Domi. Z dzieczyn najlepiej gra chyba ta co gra rolę Natki. Chłopaki grają o wiele lepiej a najlepiej chyba Wojtek Rotowski i Piotrek Janusz, ale to jest moje zdanie

Lola140392

Zgadzam się z Lolą, oni grają najlepiej. Iga czy ta, która gra Aldonę oraz ten który gra Sebę są najgorsi ;/

emillo97

Czemu jeśli powstanie coś polskiego, coś wyjątkowego czego jeszcze nie było to wszyscy to krytykują ? I to nie jest przypadek bo np. nasza nowa piosenkarka Honey, to jest ktoś nowy ktoś wyjątkowy. Jeszcze nie widziałem kogoś polskiego, z takimi ambicjami. Ten serial fakt może troche krótki jest, ale to jest pierwszy polski serial na DC i jak na ten pierwszy raz to jest na prawdę dobry ! 8/10

ocenił(a) serial na 1
marcepan49

Wkurza mnie jak krytykuje się polskie filmy ale to jest beznadziejne. Nie da się tego chwalić.

becameone

Nie wiem co tu jest napisanie, ale ktoś z pewnością nie zgadza się z opinią autora:)

ocenił(a) serial na 1
nielegalnefantazje

Jakby trwał dłużej to by wyszło jaki jest żalowy. Już te 5 min wystarczy żeby ocenić że to gówno

ocenił(a) serial na 1
anka970421

Jak dla mnie trwa on zdecydowanie za długo, a ryj tego Seby to jakieś nieporozumienie, obrzydzenie mnie bierze jak na niego patrzę.

anka970421

No ta strasznie fajny serial naprawdę z ciekawości obejrzałem 1 odcinek,i niczym to gówno się nie różniło od innych komercyjnych seriali z Disneya typowe amerykańskie ***** Akcja jest w gimnazjum tylko ciekawe czy w naszym kraju jest gimnazjum z takim wyglądem chyba tylko dla bananów,zero realizmu nie odzwierciedla prawdziwego gimnazjum polskiego.Wy to pewnie głównie banany jesteście Disneya ale dobra ja nie oceniam ludzi tylko ten "serial" czy czym to jest.

anka970421

Oglądałem to kilka razy i jeżeli uważasz, że ten serial jest śmieszny, to chyba nie masz w ogóle przyjaciół albo Twoi znajomi mają żarty gorsze od Strasburgera. To jest tak idiotyczne i nieśmieszne, że ja idąc z kamerą po mojej szkole nagrałbym lepszy i śmieszniejszy filmik bez żadnej reżyserki.

anka970421

co to jest w ogóle za ścierwo , same suchary lecą aktorzy wyglądają jak retardzi i do tego trwa do 5 minut. ŻENADA

anka970421

Widziałem pare odcinków i uważam że to jest po prostu daremne. Nie wiem czy istnieje w Polsce (na świecie) szkoła w której uczniowie by się tak zachowywali, wypowiadali i mieli takie "przygody". Ktos kto pisze scenariusz do każdego z tych jakże długich (ale dzięki Bogu)odcinków, to chyba jakaś persona w wieku przekwitania, która nie wie jak wygląda polska szkoła ani jak zachowuje się w niej młodzież. W rzeczywistości "Do dzwonka" przedstawia daremne, banalne i nierealne schematy które spodobają się dzieciom do lat 12. Może nawet ich to zabawi. Mnie niestety nie. Może to dlatego że wszędzie wkleja się sztuczny śmiech i cały serial schodzi na analizowaniu "Co tam było śmiesznego do cholery ?", albo może temu że każdy kto choć raz widział "Hanne Montanne", "Nie ma to jak hotel" itd, to zna te wszystkie "śmieszności" na pamięć. A co do aktorów, to jak dla mnie zwykli nastolatkowie, którzy dostali szanse na zarobek. Kto z was nie poszedłby zrobić z siebie idioty w jakimś show dla dzieci które i tak ma marną oglądalność, aby zarobić parę zielonych ? Odpowiedź nasuwa się sama.

N4f4l3m

No przecież ten serial jest stworzony dla dzieci z pogranicza podstawówki i gimnazjum. Ponadto, nie jest to serial dokumentalny o szkolnym życiu nastolatków, tylko serial komediowy wykreowany w takiej konwencji świata. Bohaterowie zachowują się tak a nie inaczej i spotykają ich takie a nie inne przygody.

Aktor to przecież zawód, za który dostaje się pieniądze. Idiotę to robią z siebie ludzie, którzy uczęszczają na kastingi do telewizyjnych "szoł" oraz ludzie, którzy te "szoły" oglądają a co gorsza biorą udział w głosowaniach.

Magdę Osińską, Justynę Bojczuk, Piotra Janusza, czy Wojtka Rotowskiego nie nazwałbym zwykłymi nastolatkami. Mają talent, udzielają się w Romie, w ASM Macieja Pawłowskiego, grają w musicalach, dubbingują, powoli grają w różnych filmach, serialach. Nie pokończyli nawet szkół średnich, dlatego nie szlifują talentów na wyższych uczelniach, ale przecież kiedyś zdadzą maturę, a w tedy nie jedna szkoła aktorska, teatralna chętnie ich przyjmę. W przyszłości na pewno będziemy często oglądać ich na ekranie albo na deskach.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności...

anka970421

Dobry trolling nie jest zły!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones