PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765501}

Dobre miejsce

The Good Place
7,5 29 997
ocen
7,5 10 1 29997
7,6 9
ocen krytyków
Dobre miejsce
powrót do forum serialu Dobre miejsce
susanhope

No i super

susanhope

Wow, ale kiedy?

ocenił(a) serial na 10
Tomek59_fw

Na razie 24 stycznia będzie 13 odcinek 3 sezonu, a sezon czwarty będzie we wrześniu 2019 r.

ocenił(a) serial na 5
susanhope

Dwa pierwsze sezony naprawdę urocze i przezabawne, ale trzeci jest smętny i kiepski. Pomysły się skończyły?
Oby złapał drugi oddech, bo będzie dalsze pikowanie.

Grifter

Z komediowego zrobił się filozoficzny.

ocenił(a) serial na 8
Grifter

A mnie pierwszy sezon nudził, za to bardzo lubię to, jak serial ewoluował w kolejnych i jestem bardzo ciekawa, co będzie dalej.

ocenił(a) serial na 5
Sol89

Początkowo serial był świeży, a teraz...
Bohaterowie uciekają do nowego miejsca, nieśmieszny Jianyu jest głupi, Chidi się wszystkiego boi, Tahani to atencyjna pipa, a Eleanor...na tę laskę, która kiedyś była zołzą, w ogóle nie ma pomysłu. Następnie...

Bohaterowie uciekają do nowego miejsca, nieśmieszny Jianyu jest głupi, Chidi się wszystkiego boi, Tahani to atencyjna pipa, a Eleanor...Następnie....

Bohaterowie uciekają do nowego miejsca, nieśmieszny Jianyu jest głupi, Chidi się wszystkiego boi, Tahani to atencyjna pipa, a Eleanor...

Bohaterowie....ta, chyba już rozumiesz. Jeśli tak ma wyglądać ten serial dalej to szkoda nafty. Janet co prawda wnosi nieco dawngo humoru, ale generalnie szału nie ma.

ocenił(a) serial na 8
Grifter

Opisałeś wyłącznie charakter postaci, który faktycznie, nie zmienia się za bardzo w kolejnych sezonach, niemniej trochę jednak ewoluowali. Natomiast fabularnie każdy sezon przynosi jednak coś nowego. Dla mnie początkowa koncepcja wyczerpała się po kilku odcinkach, za to od momentu, w którym bohaterowie zorientowali się, gdzie naprawdę są, przestało być przewidywalnie i nudno, no ale to z pewnością kwestia gustu.

Sol89

Miałem podobnie. Planowałem dokończyć jedynie pierwszy sezon, skoro go już zaczałem, ale po tym jak się okazało co się naprawdę dzieje to się wciągnałem.

Nie wszystke żarty mnie śmieszą, ale serial w późniejszych momentach ma sporo ciepłych i przyjemnych scen. Również "chemia" pomiędzy Eleanor i architektem z czasem staje się rewelacyjna.

Chciałbym jeszcze dodać, że postać pani Sędzi jest genialna.

ocenił(a) serial na 5
egon244

Fakt, Ted Danson jest świetny, pani Sędzia też :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones