PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765501}

Dobre miejsce

The Good Place
7,5 30 069
ocen
7,5 10 1 30069
7,6 9
ocen krytyków
Dobre miejsce
powrót do forum serialu Dobre miejsce

Pierwszy sezon serialu bardzo mnie zaskoczył.
Akcja toczy się w pośmiertnej krainie, nazwanej "Dobrym miejscem". Charakteryzuje się ono uroczą scenerią, żywymi kolorami. Dzieją się tam również różnego rodzaju nadzwyczajne rzeczy - chociażby obecność wszechwiedzącej Janet, która jest robotem, czy też to, że Michael - architekt dobrego miejsca - jest demonem, stworem nadprzyrodzonym. Nie gustuję w różnego rodzaju fantazjach, jak na przykład ta, zdecydowanie bardziej wolę czysty realizm. Jednak ten serial mnie zachwycił. Mimo swojej, może nieco dziecinnej, scenerii porusza bardzo ważne kwestie i zadaje trudne pytania. Czym jest dobro? Czy można stać się dobrym? Co świadczy o tym, że jesteśmy dobrzy? Jak bardzo nasze podejście ma wpływ na nasze życie?
Chcę uniknąć spoilerów w mojej recenzji, ale gorąco zachęcam do obejrzenia serialu. Można z niego nie tylko wiele wyciągnąć, ale również pośmiać się, zrelaksować czy też dać się wciągać do sieci zagadek.
Nie zrażajcie się na samym początku, a zobaczycie, że to bardzo wartościowy serial.
Gorąco polecam!

ocenił(a) serial na 9
Julia_Faberska

Hmmm, z jednej strony chcesz uniknąć spojlerów... z drugiej jeden z opisów to spojler (przynajmniej dla ludzi oglądających początek). Proponuję zedytować :P

A co do opisu - zgadzam się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones