PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765501}

Dobre miejsce

The Good Place
7,5 30 012
ocen
7,5 10 1 30012
7,6 9
ocen krytyków
Dobre miejsce
powrót do forum serialu Dobre miejsce

Miałem wrażenie, że scenarzyści zemścili się na Zamawiającym. Stworzyli odcinek, który nijak się ma do całego serialu. Idealnym zakończeniem jest przedostatni odcinek. W spójny sposób zamyka całą opowieść. Przypuszczam, że ten odcinek jest skrótem całego piątego sezonu. Ale mogę się mylić.

Każdemu będę polecał obejrzenie serialu. Temat, który będzie nas zawsze nurtował. Opowieść szybka, zabawna, mądra. Doskonały kasting. Widać, że aktorzy mieli dużo do powiedzenia w tworzeniu swoich postaci.

Bogata wyobraźnia twórców w tworzeniu plenerów. Lubię pastelowe kolory - nawet piekło nie było takie szare i ponure.Efekty specjalne nie raziły jak bywa w telewizyjnych produkcjach. Trochę przyoszczędzili na kostiumach Tahan :).

Na pewno nie raz wrócę do serialu - ale zakończę oglądanie go na przedostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 10
hist1410

Wczoraj skończyłem serial i mam dokładnie takie samo zdanie. Przedostatni odcinek byłby idealnym zakończeniem, chyba wolałbym, żeby zakończył się "żyli długo (wiecznie:)) i szczęśliwie" bo przez cały serial dokładnie o to walczyli i udało im się, a teraz mam filozoficzno-egzystencjalnego kaca po ostatnim odcinku, czułem jakbym osobiście tracił po kolei bliskie osoby :( i nie przekonała mnie ostatnia scena jakoby Eleanor stała się czyimś głosem sumienia ...
gdyby ktoś dał mi hinta wcześniej odpuściłbym sobie ostatni odcinek.

Mimo wszystko cieszę, się, że trafiłem na ten serial. Bardzo mi się podobał.

ocenił(a) serial na 7
hist1410

Pełna zgoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones