Dobre miejsce (2016-2020)
Dobre miejsce: Sezon 4 Dobre miejsce Sezon 4, Odcinek 13
Odcinek Dobre miejsce (2016-2020)

Czy długo jeszcze?

Whenever You're Ready 54m
8,6 314
ocen
8,6 10 1 314
Dobre miejsce
powrót do forum s4e13

Szczerze mówiąc, liczyłam na to, że za progiem czekać będzie na nich inny świat, inne miejsce. Tak, jak w całym serialu, staram się szukać wszędzie drugiego dna i frustruje mnie, że nie mogę go znaleźć w zakończeniu. Nie dociera do mnie, że to już koniec, nihil, nie ma nic więcej. Chciałabym przeczytać Wasze opinie

ocenił(a) serial na 10
biala_z

Jesli tak uwazasz, to totalie nie zrozumiałaś zakonczenia. Ono bylo idealne. Calym celem tych drzwi byl koniec. A jednak nie koniec bo Eleanir stala sie czyims głosem sumienia. Lepiej zrobić się tego nie dało.

ocenił(a) serial na 8
panmianda

zgadzam się w pełni

ocenił(a) serial na 10
biala_z

Właśnie jestem na świeżo po finale, więc dorzucę swoje trzy grosze. Pamiętasz scenę, w której Chidi mówi o fali, która rozbija się, ale wciąż jest wodą, tworzącą ocean? Nie ma już kształtu (jak oni nie mieli już przecież cielesnej formy, a byli jakimiś bytami), ale wciąż jest w oceanie, tworząc swymi kropelkami kolejne fale, tak ludzie, gdy rozpadną się na atomy, staną się po jakimś czasie częścią kolejnych bytów/osób/rzeczy. Filozofka ze mnie żadna, ale tak to zrozumiałam.

ocenił(a) serial na 7
biala_z

Koło życia - jak w Królu Lwie. Przechodzisz przez drzwi i stajesz się na powrót częścią wszechświata. Zasada zachowania energii czyli w przyrodzie nic nie ginie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones