PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868757}
5,6 151
ocen
5,6 10 1 151
Dobry seks w miłym towarzystwie
powrót do forum serialu Dobry seks w miłym towarzystwie

Co ja patrzę.

ocenił(a) serial na 8

Tak naprawdę to bardzo mi się podoba, fajne było to polowanie Danii do Polski ^^
Jest w pewnym sensie pro edukacyjny i porusza trudne tematy, a zarazem mega śmieszny, bez takiej sztuczności jak w innych produkcjach: No teraz, teraz się śmiejcie.
Polecam

mekotron

W Polsce rzadko kto potrafi tak odważnie eksperymentować w łóżku i zamieniać się partnerami,a trzeba spróbować wszystkich taktyk by drugiej osobie było jak najlepiej w łóżku:D

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Żyje się tylko raz, wszystkiego trzeba spróbować, więc owszem jest ryzyko, jest zabawa. Myślę też, że cokolwiek się robi to tak, aby drugiej osoby nie sprawić przykrości. Co do Polski, to po prostu się o tym nie mówi... :)

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

Aha, zapomniałem dopisać, „Sex/Life” sprawdź, może ci się spodoba, inaczej nakręcony, ale o podobnej tematyce.

mekotron

Dzięki a też fajny serial Sex education czy 13 reasons why czy Euforia:D

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

13 powodów uważam za totalnie irracjonalny, infantylny i nierzeczywisty serial.
Argumentów miałem sporo, ale jeden z nich to taki jakby główna bohaterka chciała kogoś ukarać, wkurzam się, jak myślę o tym serialu. Sex Education był naprawdę otwarty i zabawny, Euforii jeszcze nie oglądałem, dzięki :P

mekotron

O gustach się nie dyskutuje ponoć:P a teraz oglądam Anatomia kłamstwa i zobaczymy co z tego wyjdzie.a z komediowych to fajny serial Świat według Budnych,Współczesna rodzina,Teoria Wielkiego Podrywu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones