PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616115}

Doktor Hart

Hart of Dixie
7,5 17 020
ocen
7,5 10 1 17020
Doktor Hart
powrót do forum serialu Doktor Hart

Na netflixie podobny mega podobny serial Virgin River ;)

cykucyku

Właśnie zobaczyłam zwiastun i odrazu przypomniał mi się serial Hart of Dixie :) polecasz ta 'kopie'? :)

ocenił(a) serial na 9
moonisiaa07

Obejrzałam 5 odcinków iiii niby podobne, a troszke inne. Wiec świeżość w temacie jest :D przyjemnie sie ogląda, polecam ;)

cykucyku

Ok, dzięki za odpowiedź, w takim razie zaczynam oglądać :)

ocenił(a) serial na 7
cykucyku

zabawne jest to, że lekarza nawet gra ten sam aktor…przez moment zgłupiałam ;)
Ale fajnie się zapowiada...

ocenił(a) serial na 8
cykucyku

Hej, tak, serial dosyć podobny - też od razu przypomniała mi się doktor Hart. :) Przyjemnie się ogląda.

cykucyku

Wiedziona dokładnie tym samym skojarzeniem wzięłam się za Virgin River ale serialu Netflixa polecić bym nie mogła. Koncepcja faktycznie niby podobna ale.... No tak bardzo płytkiej i nudnej produkcji dawno nie uswiadczyłam. Oczywiście biorąc pod uwagę gatunek, którego się spodziewałam, czyli kino niewymagajace acz przyjemne. Hart of Dixie ma zdecydowanie ciekawsza fabułę, w odcinkach coś się dzieje, posiada humor i, przede wszystkim, bohaterów, których się lubi i z którymi można się identyfikować. Mimo szczerych chęci i czekania na zmianę w VR, im dalej w las, tym było gorzej. Bardziej mnie ostatnio zaskoczyła lista dań na stole wigilijnym w moim domu niż sposób poprowadzenia wątków na Netflixie.
Za to Hart of Dixie, piateczka z plusem :) wspominam z rozrzewnieniem.

ocenił(a) serial na 10
cykucyku

haha właśnie przez przypadek zobaczyłem trailer na netflixi'e i patrze ten aktor, ta historia... zaraz, zaraz... coś mi się kojarzy.. zaraz był taki serial, którego nie dokończylem bo FOX/czy FOX Comedy pokazał tylko 2 sezony... zaraz zaraz już pamietam Hart of Dixie! :D Ciekawe czy Virgin River będzie warte oglądania? btw. czy można gdzieś w Polsce obejrzeć Hart of Dixie?

cykucyku

Polecam też chesapeake shores jak ktoś nie widział

ocenił(a) serial na 8
cykucyku

Jestem tu, bo właśnie mi się doktorek skojarzył z HoD. Pozdrawiam :)

cykucyku

dość podobny i przyjemnie się ogląda, jednak do hart of dixie mu sporo brakuje, brakuje tego polotu, poczucia humoru, żartów :) przydałoby się coś tak lekkiego i jednocześnie poruszającego jak hart of dixie, nie mniej na virgin river warto spojrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones