PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616115}

Doktor Hart

Hart of Dixie
7,5 17 021
ocen
7,5 10 1 17021
Doktor Hart
powrót do forum serialu Doktor Hart

Szukamy redaktorów na nowo powstałą stronę www.hartofdixie.pl - wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu gg: 5525316 lub e-mail: psik.kz@gmail.com .

Strona jest ciągle w budowanie, chętnie posłucham propozycji co do jej ostatecznego wyglądu.

ocenił(a) serial na 8
Kuba20

nie nadaję się na redaktora, ale stronę chętnie będę odwiedzać :)

Kuba20

To zależy na czym by miała polegać ta "praca", chętnie bym redagowała, ale cienko u mnie z czasem, mam dużo zajęć w LO, ale jestem na kierunku lingwistycznym (co prawda pierwszy rok) więc jakby coś przetłumaczyć, to trochę bym pomogła... chyba :-)

DagnaMara

szukam osoby która lubi serial i lubi pisać no i ma czas na przynajmniej jednego newsa w tyg.

Kuba20

No dobrze jednego newsa w tygodniu, ale strona będzie o wszystkim co dotyczy serialu? Coś jak Polskie Centrum Fanów The Vampire Diaries, tam dają wszystko, od gali gdzie był nominowany serial i pojawiły się gwiazdy, i nawet jest ocena stroju powiedzmy aktorki z tej gali, dają spoilery niektórych przyszłych odcinków itp, itd, .... więc to będzie strona na tej zasadzie, wszystko o serialu i aktorach i wszystkim z tym związanym?

DagnaMara

w planach na pewno tak, jednak aby dojść do tego trzeba zacząć przynajmniej od jakichś regularnych newsów, znaleźć kolejnych fanów którzy zechcą pisać itd itd., ale tak newsy mogą być o wszystkim co dotyczy serialu.

Kuba20

Powiedz mi kiedy strona wystartuje ok, zastanowię się, a może nawet poszukam jakiegoś newsu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones