PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616115}

Doktor Hart

Hart of Dixie
7,5 17 021
ocen
7,5 10 1 17021
Doktor Hart
powrót do forum serialu Doktor Hart

Co sądzicie o ubraniach Zoe?
Uważam że są świetne nie widziałam chyba u niej czegoś co mi się nie spodobało:)
Ale za to ta cała Lemon? Co ona nosi??
ta okropna sukienka podczas kolacji z rodzicami jej narzeczonego!!!

chinka92

Dokladnie;p świetnie ubierają Zoe!!! za to Lemon wole nie komentować:)

ocenił(a) serial na 6
cocoatea

Bo Zoe była miezkanką Nowego Jorku, więc ubiera się tak jak ubierała się w NY. Natomiast w Bluebell z tego co widzę nadal tkwią w latach 50, więc Lemon ubiera się w ten sposób. Myślę, że w ten sposób producenci chcą podkreślić przepaść, która dzieli Zoe od przykładowej mieszkanki BlueBell.

The_Girl

to samo chciałam napisać :P
Zoe wygląda świetnie - ale nie jestem obiektywna, bo uwielbiam aktorkę od czasów The O.C., ach :) i trochę przypomina mi Blair z Gossip Girl - w tym pozytywnym aspekcie, trochę z wyglądu, trochę z ubioru, nie potrafię tego dokładnie określić. :)

yootsuu

Bardzo przypomina Blair z GG i jeszcze trochę Arię z PLL, ale ubiera się dojrzalej oczywiście. Uwielbiam stroje Zoe, są naprawdę cudowne ;)

elenkaa

Yhym zgadzam się z elenkaa... Aria z PLL zdecydowanie...;X

użytkownik usunięty
blackberry123

Aria ma większe oczy :D

czy ja wiem ..no może trochę za to nie wiem czy zauważyłaś ale makijaż Zoe jest niesamowity ma tak pięknie podkreślone oczy że aż zazdroszczę ....aa Aria już nie ma takich oczek ;p

użytkownik usunięty
blackberry123

Bo Aria dzieli się kosmetykami z 3 -ma innymi :D

ocenił(a) serial na 8

Ja uważam ,że ubrania Lemon są fajnie dopasowane do scenerii miasteczka i to się fajnie ogląda na ekranie .Ubrania Zoe również są przeważnie trafem w dziesiątkę .Ubrania Georga i Wadea pasują do ich osobowosci więc jak dla mnie w kwestii ubioru wszystko jest na duzym plusie :)

Open_W

He he może ;D

blackberry123

Rachel Bilson ma cudowne oczy! Jakbym była chłopakiem, to bym się w nich zakochała xD

elenkaa

a ja mam to szczescie i mam takie same oczka:):)

chinka92

ja też mam czarne oczy, ale nie wiem czy tak ładne jak Rachel, ładniejszych nie widziałam.

ocenił(a) serial na 8
elenkaa

Blair raczej przypomina mi Lemon :p

BeautyAndStupid

dokładnie o tym samym pomyślałam ze jej styl przypomina mi Blair (Lemon)

lana1990

Sukienki, sweterki, płaszczyki, rajstopy kolorowe, zawsze ciekawe torebki, ozdoby na głowie, kapelusze zdecydowanie styl Lemon bardziej pasuje pod styl Blair.
Zoe bardziej z moda podobna do Sereny.

ocenił(a) serial na 7
chinka92

A mi się podobają sukienki Lemon, chociaż niekoniecznie jej biżuteria, fryzury czy dodatki. Jej sukienki są bardzo kobiece, przewiewne i słodkie. Styl Zoe jest bardziej miejski i pasuje do niej jak ulał.

Ceres_Sophia

Lemon może i sukienki ma ładne, ale te sweterki, które do nich ubiera są straszne i postarzają ją o 10 lat. Zresztą biżuteria też ;)

ocenił(a) serial na 7
elenkaa

No o tym własnie mówię, że dodatki ma jak u babci - te kapelusiki i biżuteria pasują do babci, która wystroiła się na wyjście do kościoła :). Z drugiej strony Lemon jest jakby matką kwoką - matkuje siostrze, zarządza domem i wszystkim od 12 lat, wygląda jak gospodynie domowe z lat 50tych.

chinka92

Jak dla mnie ubrania Zoe są normalne. Film rozgrywa sie kręgu kulturowym odmiennym niz NY i dlatego widac roznice. Obejrzałem narazie dwa odciniki i jestem optymistycznie nastawiony na reszte odcinkow.

ocenił(a) serial na 9
carli89

Zoe ma fajny styl ale w chyba w 6 nosila brzydkie ciuchy:)

ocenił(a) serial na 5
chinka92

odcinek 10 przyniósł okropną koszulę Zoe ;P
a co do Lemon, to ja mam zupełnie inny styl i nie ubrałabym się w większość rzeczy, ale bardzo fajnie jej strój, cały wygląd, głos i sposób bycia kreują postać - wolę oglądać ją niż Zoe :)

chinka92

Ubrania jak ubrania, ale jakie Zoe nosi boskie buty! Szczególnie ukochalam te w panterkę z odcinka 5 xD

ocenił(a) serial na 5
herman_flake

A ja właśnie nie mogę patrzeć na jej buty. ;) Pewnie dlatego, że to zupełnie nie mój styl, wolę,hmm, delikatniejsze buty.

ocenił(a) serial na 7
chinka92

Zoe oczywiście jako przedstawicielka wielkiego świata, ubiera się modnie, jak na kobietę z NY przystało. Bardzo podobają mi się jej stylizacje. Jednakże Lemon też ma urocze ubrania. W jej wizerunku jest wszystko przemyślane, te sukienki, buty, sweterki i kapelusze są cudowne i ciekawe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones