Dom grozy: Miasto Aniołów
powrót do forum 1 sezonu

Zastanawia mnie skąd taka niska ocena dla serialu - pierwszy odcinek bardzo przyjemny, klimat tamtych lat, latynoska muzyka w tle też fajnie dopasowana, aktorsko trudno się doczepić (Nathan Lane w roli detektywa świetny).

To kwestia samej nazwy serialu, bo jednak "Penny Dreadfull" przyzwyczaiło nas do większej dawki fantastyki czy po prostu ja mam odmienne zdanie?

ocenił(a) serial na 2
piero2224

właśnie chyba kwestia nazwy, która z PD nie ma właściwie nic wspólnego. Ja na przykład się srodze zawiodłam, ale też fabularnie i aktorsko mamy cieniznę.

ocenił(a) serial na 5
piero2224

Myślę, że ocena jest wystawiona przez wiernych fanów pierwszej odsłony, którzy oczekiwali tego samego do czego się przyzwyczaili.

Baobhan_Sith

Nie oczekiwałam tego samego, oczekiwałam wciągającej fabuły, która porwie i sprawi, że będę odpalać odcinek za odcinkiem. Tutaj po 3 zmęczonych odechciewa mi się dalszego seansu. Świetny Rory Kinnear, ale to za mało.

ocenił(a) serial na 5
Kamila_Marin

100% racji. A swoją drogą to trochę dziwne, że Rory gra też i tutaj.

piero2224

Z ta muzyką to chyba im się wybrzeża pomyliły, bo tu cały czas tańczą salsę kubańską. Wygląda to fajnie, ale jednak nie pasuje do epoki. Nie ci Latynosi.

ocenił(a) serial na 9
piero2224

Bardzo się zdziwiłam widząc tak niska notę. Myślałam, że będzie przynajmniej 7. Dom grozy mjie osobiście znudził i oglądałam go tylko dla Evy Green, a ten serial jest dla mnie świeży i jak najbardziej bogaty w mistyczne wątki, a konkretnie rozgrywkę między dobrem a złem.

ocenił(a) serial na 7
Tokio_filmweb

zgadzam sie to jest lepsze niż poprzedni dom gorozy dla mnie też

ocenił(a) serial na 7
marcin_lendzion

dużo lepsze

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
piero2224

bo fani domu grozy sie zesrali

ocenił(a) serial na 7
marcin_lendzion

no dobra z perspektywy czasu ten serial nie był aż tak dobry, ale oglądałem go z przyjemnością i nie zasługuje na hejt chociaż racja jak na penny dreadful za mało metafizyczności

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones