PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866198}

Dom z papieru: Korea

Jong-i-eui Jib: Gong-dong-kyeong-je-gu-yeok
5,2 1 453
oceny
5,2 10 1 1453
Dom z papieru: Korea
powrót do forum serialu Dom z papieru: Korea

A mi się podoba

ocenił(a) serial na 10

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Jak dla mnie serial bardzo dobrze zrobiony. Super zdjęcia, fajna gra aktorska, dobrze dobrana muzyka

NowickaWeronika

No właśnie, to nie jest odgrzewany kotlet, to po prostu modyfikacja przepisu. Serial dobrze zaadaptowany do realiów Korei i koreańskiego odbiorcy, odchudzony o wątki psychologiczne, czysta akcja. Ale na pewno nie każdemu się spodoba. Ci co oglądają azjatyckie seriale i filmy, docenią produkcję, inni nie. Tak samo, oryginalny serial nie musi się spodobać każdemu, bo jednak hiszpańskie produkcje są bardzo specyficzne i czasami ciężkie, psychologiczne, filozoficzne i zbyt realne...

ocenił(a) serial na 8
NowickaWeronika

bo filmweb to banda kretynów ktorzy oceniają coś bez obejrzenia albo po trailerze, nie zdaja sobie sprawy że co drugi film z hollywood to "odgrzewany kotlet" i nowa wersja starego filmu, właśnie skończyłem caly sezon i jestem bardzo zadowolony, jest ten sam motyw ale jednak całość rozgrywając się niby tak samo cały czas zaskakuje. Tak samo jak podbała mi się hiszpańska wersja (przynajmniej pierwsze 2 sezony bardziej niż dwa ostatnie) to w tej wersji czekam na kontynuację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones