Dom z papieru (2017-2021)
Dom z papieru: Sezon 5 Dom z papieru Sezon 5, Odcinek 2
Odcinek Dom z papieru (2017-2021)

Wierzysz w reinkarnację?

Do You Believe in Reincarnation? 52m
6,5 1 230
ocen
6,5 10 1 1230
Dom z papieru
powrót do forum s5e2

25 minuta 30 sekunda. Ktoś kojarzy ten podkład muzyczny? Mam wrażenie, że już gdzieś to słyszałem i nie daje mi spokoju jaki jest tytuł tego utworu. Ewentualnie mogło to być coś podobnego.

mariush89

Pewnie chodzi o ten kawałek. Genialny Friday I’m In Love (Recorded At Spotify Studios Nyc)

ocenił(a) serial na 8
szymendera_joanna

To cover Phoebe Bridgers, tak nawiasem. Oryginał to The Cure

ocenił(a) serial na 8
mariush89

W dobie internetu wydaje mi się, że nie ma problemu aby samemu znajdować takie rzeczy :)

piratee

Doba internetu trwa już ponad 25 lat... A kto pyta, ten nie błądzi.

ocenił(a) serial na 8
Przemek_Lewandowski_1444

Woho, i już atak. Ach ta polska mentalność :)

piratee

Co innego wpisać hasło w google a co innego znaleźć określoną melodię, tego nie da się wstukać w google.

ocenił(a) serial na 8
stewald

Akurat piosenkę bez problemu się znajdzie :) miłego dzionka

ocenił(a) serial na 6
stewald

Polecam instalację aplikacji Shazam, bardzo dobrze rozpoznaje ścieżki dźwiękowe. U mnie to pozycja obowiązkowa przy oglądaniu seriali i filmów.

ocenił(a) serial na 8
piratee

No tak… polska mentalność to akurat czepianie się o wszystko ;) +1 za pocisk samej sobie

ocenił(a) serial na 8
Malutki_Muminek

ach Muminku :)))

piratee

Nie mam problemu ze znajdywaniem utworów w google, tym bardziej jak mają tekst. Jednakże utwór o który pytałem to czysta muzyka symfoniczna, podkład muzyczny...bez tekstu...
Napisałem, która minuta odcinka. Akcja jak Tokio, Lizbona i reszta idą korytarzem do zbrojowni i zakładnicy do nich lądują z okien.

ocenił(a) serial na 8
mariush89

To totalnie brzmi jak podkład muzyczny zrobiony do serialu, wiec trzeba szukać na Spotify np soundtrack’a z La casa de Papel moim zdaniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones