PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809870}

Doom Patrol

7,3 7 301
ocen
7,3 10 1 7301
Doom Patrol
powrót do forum serialu Doom Patrol

Zdecydowanie moja ukochana postać z serialu, już po 1 odcinku, świetnie zagrana, oryginalna, fajnie kreuje swoje osobowości i w tym samym czasie mocno urocza i zadziorna

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Dokładnie to samo bym powiedział, przypomina mi aktorkę która zagrała Jessice Jones:)

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Faktycznie kradnie show - zupełnie jak Jennifer w "12 małpach" (bardzo podobna rola).

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Racja Diane Guerrero to nie tylko piękna kobieta ale też bardzo zdolna aktorka.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Trudno się nie zgodzić. Po roli słodkiej idiotki w OITNB miałem mieszane uczucia, boć lubiłem jej postać. Natomiast dopiero w Doom Patrol pokazała, że na prawdę ma talent. W odcinku Jane Patrol wymiata. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Tylko że te inne osobowości, to są inne aktorki (Hammerhead, Silver Tongue, ...): https://www.imdb.com/title/tt8416494/fullcredits

Geist00

Tylko gdy widzimy je w jej głowie. Dy się ujawniają na zewnątrz, to ona gra te postacie.

Rrouge

Jak dla mnie ta postać była powodem do zaprzestania tego serialu po pierwszym odcinku, irytacja na 100%.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

ja osobiście wolę Aprill i jej Elastynę, ale zgadzam się Diane wymiata

ocenił(a) serial na 3
Rrouge

Za słaba aktorka do takiej roli. I te napompowane sztucznie usta. Strasznie się to ogląda.

Rrouge

Mi ona przypomina szympasiątko lub inną małpkę ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones