PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469795}

Doręczyciel

5,4 2 607
ocen
5,4 10 1 2607
Doręczyciel
powrót do forum serialu Doręczyciel

serial nawet niezły, dobra gra aktorska, Barciś świetnie gra upośledzonego, dość ciekawa fabuła

a zauważyliście podobieństwo początku do jednego z seriali amerykańskich? a mianowicie "Dextera"... muzyka bardzo podobna jak i pokazane codzienne poranne czynności...

justa208

Niezły? Przecież ten serial jest żenujący.

ocenił(a) serial na 3
justa208

Zgadzam sie "nie zły", a tragiczny, a Barciś niestety sie do tego przyczynia srodze. Taki Norek razy 2. Żadna kreacja. Reszta stawki już tak nie irytuje ale jednak. Mam nadzieję że drugiego "sezonu" nie będzie.

justa208

pierwsze trzy odcinki były niezłe. Pierwszy odcinek z pogrzebem, naprawdę Janek był pokazany jako upośledzony - i nawet widzowie nie mieli mu tego za złe, że nie szedł na pogrzeb Matki a słuchał muzyki...

ale pod koniec Janek (jakimś cudem stał się "inny" - cwany i na swój sposób wyrafinowany i decydując się na przeprowadzkę do Augustowa - jakby starał się ukarać wszystkich za to, że go "oszukiwali"
i jako "niby upośledzony" myślał logicznie, oceniał swoją sytuacja z wykształconym doświadczeniem i nie możemy już o nim myśleć jako o upośledzonym...

Poza tym Artur Barciś jak aktor jest za stary do tej roli, serial mówi o czterdziestolatku, a Pan Barcyś jest już sporo po 50-tce

Sądzę, że powinien być to serial jednosezonowy - prawdopodobnie Janek zostanie w Warszawie i zamieszka z Panią Krysią po śmierci jej męża, bo następne odcinki w innym przypadku nie miały by sensu

ewapolak

zgadzam się z Wami, pierwsze odcinki były jeszcze jako takie, stąd mój temat, ale dalszy ciąg tragiczny, jakiś taki drętwy, Janek z biegiem czasu jak na upośledzonego to bardzo zmądrzał... raczej drugiego sezonu nie nakręcą, bo zbytniej popularności to serial ten nie miał

ocenił(a) serial na 7
justa208

A ja słyszałem coś innego, no chyba że jestem nie na bieżąco, ponoć oglądało to więcej ludzi niż ogląda Hubcia Urbańskiego....

WOLVERINE55

ktoś głupoty gadał....!!!!
ja słyszałam, że aż 6 milionów polaków oglądało na początku - może tyle zaczęło...ale popularność spadła - moi sądziedzi twierdzą, że przestali oglądać bo smutne - a życie bez smutnych filmów jest i tak wystarczające smutne !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones