PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570467}

Dorastająca nadzieja

Raising Hope
7,2 2 478
ocen
7,2 10 1 2478
Dorastająca nadzieja
powrót do forum serialu Dorastająca nadzieja

czytałem, że w tym serialu ponoć jest jakieś nawiązanie do serialu "Mam na imię Earl" od tych samych twórców. Prawda to czy nie?
W ogóle czy warto abym sięgnął po ten serial? Bardzo lubię "My name is Earl" i chciałbym jeszcze czegoś w tym stylu bo niestety sezonu 5 raczej nie zobaczymy :(

ocenił(a) serial na 7
Axel

tak jest jakos pod koniec sezonu. w jednym z odcinkow Randy i Joy są małżeństwem i mieszkaja gdzies blisko. cały odcinek jest wkoło tego.
ogolnie serial jest oki, brakuje mu troche do earla, ale jako zabijacz czasu wystarcza.

ocenił(a) serial na 7
dino40i4

pojawia się też chyba Darnell, w jakimś innym. całość ma podobny klimat jak Earl, takie troche zidiociałe usa.

dino40i4

Dzięki wielkie za odpowiedzi :)
W takim razie niebawem zabiorę się za oglądanie tego serialu, bo brak mi obecnie jakiegokolwiek serialu z klimatem choć trochę zbliżonym do Earla.

ocenił(a) serial na 9
Axel

Serial klimatem i humorem przypomina My Name is Earl!

ocenił(a) serial na 8
imjustakid

W serialu zagrali prawie wszyscy z my name is earl nawet sam earl jako smokey :) w jednym z odcinków.
W ostatnim odcinku pierwszego sezonu jimmy w supermarkecie ogląda scene z jednego z ostatnich odcinków my name is earl .
Dokładnie 11.12 dla ciekawych :)

ocenił(a) serial na 7
blind227

I jeszcze: kiedy do kin wchodzi film o Chance'ach (s02e10), na budynku kina widać dwa plakaty. Jeden reklamuje tenże film, a drugi... "My name is Earl" :)

Axel

Oglądam 2 sezon na HBO - rewelacja. A do My Name is Earl to chyba jedynie klimacik podobny.

ocenił(a) serial na 8
Axel

Kiedy grany przez Jasona Lee Smokey dziękuje managerowi sklepu spożywczego, nazywa go "Kenny", grający owego managera Gregg Binkley w Earlu grał Kenny'ego Jamesa. :)

ocenił(a) serial na 8
Axel

http://seryjnie.blogspot.com/2012/02/raising-hope.html

użytkownik usunięty
Axel

Plus, w pilocie reporter w TV mówi o "drobnym złodziejaszku który wreszcie ukończył swoją listę"

ocenił(a) serial na 8

Szkoda, że my nie mogliśmy zobaczyć, jak drobny złodziejaszek ukończył tę listę.

Nawiązań robi się coraz więcej i nie wiem, czy to dobrze: http://seryjnie.blogspot.com/2012/04/raising-hope-recap.html

użytkownik usunięty
sandorzyca

Ja też strasznie przeżyłam kasację Earla :C Serial zasłużył sobię na prawdziwe zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones