PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014723}

Dragon Age: Rozgrzeszenie

Dragon Age: Absolution
5,5 881
ocen
5,5 10 1 881
Dragon Age: Rozgrzeszenie
powrót do forum serialu Dragon Age: Rozgrzeszenie

jaki syf 1/10

ocenił(a) serial na 1

Nie wiem jak można stworzyć tak bezsensowną fabułę / dodatkowo w drużynie 6 osobowej dwóch panów lubi panów a dwie panie lubią panie ;) ale to nieważne tak debilnego serialu to dawno nie oglądałam. Najgorsze jest to że wygrało zło w czystej formie postacie są złe do szpiku kości mimo że przedstawia się je jako dobre. Smutno mi że w ogóle ten syf obejrzałam. Liczyłam że może na koniec się opamiętają ale nie .... Netflix czego nie dotknie do zamienia w przysłowiowe G,....

ocenił(a) serial na 7
naomi_nomi

"Nie wiem jak można stworzyć tak bezsensowną fabułę"
Co dokładnie jest w niej bezsensownego? Nie każda opowieść musi dotyczyć ratowania świata.
"dodatkowo w drużynie 6 osobowej dwóch panów lubi panów a dwie panie lubią panie"
Nie grałaś w żadnego "Dragon Age'a", prawda? Tak już w tej serii jest.
"Najgorsze jest to że wygrało zło w czystej formie postacie są złe do szpiku kości mimo że przedstawia się je jako dobre."
W takim razie chyba nie zrozumiałaś za wiele z fabuły. Właśnie to jest piękne, że większość bohaterów nie jest jednoznacznie dobra lub zła. Każdy ma pozytywne i negatywne cechy, co jest też jedną z cech światów dark fantasy, do których należy także ten z serii DA (choć to oczywiście nie ta skala brudu, co np. "Wiedźmin").

ocenił(a) serial na 2
naomi_nomi

Zgadzam się w 100%. Żałuję że to obejrzałam, też czekałam na jakiś zwrot akcji, no ale niestety.

ocenił(a) serial na 6
naomi_nomi

Naprawdę masz zarzut do homoseksualnych postaci? W uniwersow dragon Age? Ale smierdzi ignorancja No i homofobia ofc XD

ocenił(a) serial na 9
naomi_nomi

Netflix robi to we współpracy z BioWare, które ma prawa autorskie. W Dragon Age są związki homoseksualne odkad wypuścili Dragon Age Origins. To gracz tam ustala z kim wejdzie związek. Postacie są hetero jak Caasandra, Alistair, biseksualne Leliana, Merrill, Zevran, Józefina czy homoseksualne Dorian, Sera

ocenił(a) serial na 10
naomi_nomi

Bez sensu że Netflix staje się ofiarą przez świat Dragon Age, a tak w ogóle to wydarzenia w serialu się dzieją po wydarzeniach z Inkwizycji, następnie pokazując to co się zadzieje w czwórce, więc no. Grałaś w gry?

ocenił(a) serial na 10
naomi_nomi

To jest kontynuacja gry, a w następnej grze będą wątki kontynuowane, więc nie pozwoleliby aby tak po prostu zło wygrało xD

ocenił(a) serial na 10
naomi_nomi

W następnej części*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones