Dragon Age: Rozgrzeszenie
powrót do forum 1 sezonu

Netflix to dno

ocenił(a) serial na 3

Zmieścili w serialu wszystko co obecnie jest pod publiczke spolecznosci juz wiadomo jakich.
Sa geje, sa lesbijki sa czarne charaktery jedynie rasy bialej. Jest jeszcze wiecej ale szkoda strzepic ryja...
Historia serialu nie odzwierciedla nawwet częsci historii z gry. Nie polecam nikomu.
a ja szukam w necie jak mozna to odzobaczyc

ocenił(a) serial na 10
eaio

Człowieku ogarnij się, to świat Dragon Age a nie nasz xD

ocenił(a) serial na 10
eaio

U nas nie ma magii jakbyś do dzisiaj nie wiedział

ocenił(a) serial na 5
eaio

Leliana, Zervan, Anders, Fenris, Isabella, Merrill, Sera, Dorian, Żelazny Byk, Josephine.

ocenił(a) serial na 6
eaio

XDDDD Przeciez uniwersum dragon age od zawsze bylo bardzo, bardzo otwarte na seksualność w całym Thedas - w poszczególnych Państwach jest dosadnie opisana, a nawet nie stanowi tabu, ewentualnie skandale na włościach. Nie odzwierciedla czesci gry? Inkwizycja? Kirkwall i Meredith? Venatori? Czerwoni templariusze? Typie obejrzałeś pierwszy odcinek i zesrales sie w majty XD

ocenił(a) serial na 5
eaio

Na sam widok tej kreski nie chce mi się tego oglądać. Te postacie są tak cholernie kanciaste Czy nie można było pojść nieco ambitniej w strone tego co widać w Vinlandii. Co do seksualności w DA, fakt jest taki że romanse to był podstawowy element pierwszej części Dragon Age Początek i nikt tam nie miał problemów z homoseksualizmem. Wkurzasz się bo Netflix wpiepsza wątki homo wszędzie tam gdzie może, przez co flustrują cię sytuacje w których te wątki są wskazane.

ocenił(a) serial na 9
eaio

Widać że nie znasz Dragon Age a komentujesz. To nie Netflix wprowadził tu osoby LGBT a BioWare w 2009 r. Leliana, Zevran, Izabela, Merrill, Fenris czy Izabela to postacie biseksualne, Sera jest lesbijka a Dorian gejem. Tutaj idealnie odwzorowali postacie i związki z Dragon Age

ocenił(a) serial na 6
Kuri_2

Czyli heteroseksualnych w tym świecie nie ma? Bo widziałem gejów, lesbijki i niż poza tym. Niezłe odwzorowanie.

Silvanos

Alistair, Morrigan, Sebastian, Solas, Cullen, Blackwall, Cassandra - zarówno hetero jak i nie-hetero w tym świecie jest mnóstwo, także weź pan nie pruj farmazonów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones