PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382958}

Drzewo życia

Cheon-gook-eui Na-moo
7,5 201
ocen
7,5 10 1 201
Drzewo życia
powrót do forum serialu Drzewo życia

Odczucia...

ocenił(a) serial na 9

Stwierdzam, że tą dramę można kochać lub nienawidzić. Na pewno nie jest to szczęśliwa historia o rodzeństwie, jeżeli ktoś chce się pośmiać to nie polecam(jedynie kiedy można było się pośmiać są momenty z ochroniarzami Yuki:D Kocham was chłopaki!) Poza tym drama to jeden wielki płacz aż szczerze za dużo tego płaczu, ale i tak w jakimś sensie podbiło moje serce. Może dlatego, że było to banalne, że aż piękne... Sama nie wiem, jednak i tak dostaje ode mnie 9!

AngiBells

(Moga byc spoilery)Niestety męczyłam się z tą dramą. Na początku myślałam, źe to film a nie serial. Pierwszy odcinek był wspaniały. Ta siostra taka sympatyczna i ten chłopak, do którego na końcu jej udało się trafić. Byłam mile zaskoczona choć dalej dziwiło mnie, ze dalej sie nie rozwiazaly wazne watki i film trwal tylko 60 min xd. Potem przestal mi sie przyjemnie ogladac. Brat jakby cudownie ozdrowial. Mial pieniadze, zaczal sie zachowywac calkowicie normalnie. Nie przemowilo to do mnie, nawet dzieki temu, ze niby siostra mu pomogla. Dotrwalam do 5 odcinka, ale pozniej juz nie moglam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones