PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392535}
7,6 282
oceny
7,6 10 1 282
Dui Huan Ai
powrót do forum serialu Dui Huan Ai

Trójka głównych bohaterów z DBY: Rainie, Mike i Kingone ponownie razem w całkiem przyjemnej dramie i znowu Mike gra "devila" o ciepłym sercu, zakochanym w dziewczynie, która kocha jego starszego z nieprawego łoża brata ( w tej roli Kingone) i tu wkracza Jia Di (oczywiście Rainie) i również zakochuje się w tym starszym bracie, tylko, że dziewczyna ciągle cierpi na brak gotówki i kupon, który kupił młodszy braciszek zobowiązywał ją do tygodniowej, wręcz "niewolniczej" pracy w jego domu:) I tak to się zaczęło:)
Ode mnie:
Zakończenie nie najlepsze, przerysowany dramatyzm sytuacji, ale wcześniejsze odcinki trzymały się na dobrym poziomie, dużo uroku dodawał wątek przyjaciółki Jia Di, Xiao Nan i kumpla Huo Da, Bo Zi

isamar84

Nie wiem dlaczego nie mogę napisać do ciebie prywatnej wiadomości więc zapytam się ciebie tu jeśli mogę.To jak obejrzałaś Dui Huan Ai
.Wiem że ja Youtube ale nie chce puścić mi się ostatni fragment.Nie wiesz gdzie jeszcze można obejrzeć tę dramę ?

ocenił(a) serial na 9
pelinka94

http://love-drama.home.pl/ na tej stronie znajdziesz tą dramę jak i wiele innych;)

anaka

pod jakim tytułem występuje na love-drama, że nijak nie mogę jej znaleźć... hmmm? pomoc by się przydała...... :)

ocenił(a) serial na 9
Ninivka

uu, widzę nie ma jej teraz, no cóż minęły dwa lata od mojego postu i nawet zmienił się adres strony, więc...:P ale możesz poszukać też pod alternatywnym tytułem Why Why Love. Niestety akurat na razie nie oglądam żadnych dram, więc nie orientuję się jakie inne strony tego typu teraz są, ewentualnie jeśli kumpela mi podpowie i znajdę dramę to wpiszę stronę :)

anaka

dzięki za odpowiedź, może ktoś inny tu zajrzy i coś jeszcze podpowie ;) - pod każdym tytułem już szukałam, nawet na stronie doramax264.com nie ma tej dramki niestety

Ninivka

Jeżeli dalej szukasz odcinków to są na forum BakaFansubs do ściągnięcia...oczywiście po rejestracji :)

a szukaj pod tytułem "Miłość na wymianę"

Kuroi

Dzięki ale znalazłam świetną stronkę www.dramacrazy.net/taiwanese-drama/why-why-love/ dramki z napisami angielskimi, najnowsze odcinki i co tylko - szczerze polecam. Nie trzeba się rejestrować i nawet można wybrać z jakiego źródła ma się odtwarzać. Jedyna wada jest taka, że wyszukiwarka źle działa. Czasem pokazuje, że dramy nie ma, a w indeksie idzie są znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones