PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 976
ocen
7,5 10 1 74976
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

Od jakiegoś czasu przestałam oglądać ten serial, i teraz widzę, że pojawił się Ashton Kutcher. I nie bardzo nadążam kim on właściwie jest? Charlie był bratem Alana, a kim jest postać grana przez Ashtona?

ocenił(a) serial na 7
Oskajg

Charlie zmarł a postać którą gra Kutcher kupiła dom po nim i przygarnęła Alana.
tyle :)

ocenił(a) serial na 9
Peter_Kurten

Ale chamski spoiler.... BUUUUUU! XD
A tak na serio to mogłeś nie pisać o śmierci Ch. bo niektórzy mogli tego jeszcze nie widzieć, a chcą oglądać.
Jednak jak już przy tym jesteśmy to muszę powiedzieć, że szkoda mi twórców T&HM, że tak zepsuli ten serial. Przecież Ch. był najważniejszą i najfajniejszą postacią... ;\

DeGreZet

Hm, wydaje mi się, że każdy zainteresowany serialem słyszał o skandalu z Charliem. Niestety po jego wywaleniu serial się skończył... Przynajmniej dla mnie.

ocenił(a) serial na 1
Oskajg

to dość ciekawy zwrot fabuły choć oglądałam tylko trochę pierwszej serii ...czy Ashton też jest podrywaczem w stylu Charliego czy może ma to już zupełnie inny wymiar? pytam z ciekawości bo taka zmiana głównego bohatera najczęściej kończy się życiem serialu a tutaj widzę radzą sobie całkiem nie źle. A czy Charli umarł "na antenie" czy poza nią - chodzi mi o to czy były sceny śmierci i to się logicznie zakończyło czy tak już był skłócony że nawet na zakończeniu tego wszystkiego się nie pojawił? XD

amanda147

gdzies czytalam, ze ta laska co zawsze wchodziła przez balkon, wepchnęła go pod pociąg. Ale chyba tego nie pokazali.

ocenił(a) serial na 8
amanda147

Został wyrzucony, serię zakończono wcześniej, podjęto decyzję o kontynuowaniu serialu, zatrudniono kuczera, nową serię zaczęto od sceny pogrzebu, w drugiej scenie pojawia się aszton i zaczyna się nowa/stara historia. Kuczer nie jest takim podrywaczem jak czarli (chociaż ma powodzenie u kobiet, głównie przez swoją kasę), pragnie się prawdziwie zakochać ale coś mu nie wychodzi, rzuca go żona, potem dłuższy romans z jedną laską, potem znowu kilka odcinków z drugą a od jakiegoś czasu siedzi sam i się użala nad sobą.

Apiseq

Uwierz, ze ma powodzenie przez wygląd
Kasa ci tego nie da

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones