PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 890
ocen
7,5 10 1 74890
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

Jak bede mial okazje spotkac CIe osobiscie to... obije Ci morde za ostatni odcinek. Tyle pieknych lat z Dwoch i Pol - i tak wysmiac znakomity serial? Tyle ode mnie.

ocenił(a) serial na 9
Freddie

mi się finałowy odcinek bardzo podobał, a niektórzy zapominają z jakiego typu serialem mają odczynienia i spodziewają się zakończania jak z telenoweli...

wojtekbis_2

nie o zakonczenie mi chodzi, ale wysmiewanie Charliego przez caly odcinek nawet przez Berte...

ocenił(a) serial na 6
Freddie

można powiedzieć że obejrzałem wszystkie lub prawie wszystkie odcinki tego serialu.
Moim zdaniem serial toczył się po równi pochyłej w dół od kilku sezonów , bez charliego to juz nie było to samo , a ostatnim odcinkiem Lorrie pokazał jakim jest prostakiem wyciągając w sumie zapomniane brudy i niszcząc sens finałowego odcinka ... takie moje skromne zdanie

Mati_cmg

ok ale dzieki Charliemu taka Berta mlody Jake czy Alan jako aktorzy zarobili nie mala kase wiec na koniec wysmiewanie czy cos bylo niesamczne.

ocenił(a) serial na 10
Freddie

Charlie Sheen wygląda na tak wrażliwego mężczyznę, że z pewnością bardzo to przeżywa. ;-)))

ocenił(a) serial na 10
Freddie

Ale Allan pozostal starym dobrym Allanem;)

ocenił(a) serial na 8
Freddie

Nie wyśmiała Sheena tylko negatywne komentarze fanów na temat kolejnych sezonów i zmian.

hexxxa

Sheen był charyzmą tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones