PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 969
ocen
7,5 10 1 74969
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół
ocenił(a) serial na 9
matbla2000

Z komediowych, to Hoży Doktorzy, z niekomediowych Breaking Bad i Zagubieni.

extranick

a z komediowych coś więcej może ?

ocenił(a) serial na 8
matbla2000

Hmm może zobacz Męską Robotę, albo Jeden Gniewny Charlie w głownej roli Charlie Sheen. :)

becks7777

dzieki
jednego gniewnego charliego już oladałem ( 5 odcinkow) ale taki mocno sredni. taki duzo gorszy, przeity charlie z dwoch i pol

ocenił(a) serial na 9
matbla2000

Znów trafiłem na ten temat i polecam od siebie Zwariowany Świat Malcolma :D
Oglądam go obecnie i w sumie to mocno mnie wciągnął. Jak nie przeszkadza Ci "głupkowaty" humor, to możesz sprawdzić. No i ogromna zaleta, to to, że odcinek trwa 25 minut

ocenił(a) serial na 10
matbla2000

Wydaje mi sie ze nie ma nic takiego podobnego.Chyba trzeba co jakis czas wracac do tego serialu.

luquepl

a cos rownie dobrego ? ;)

ocenił(a) serial na 10
matbla2000

Tzn z seriali komediowych to ja nic nie znalazlem , puscilem sobie On ona i dzieciaki ale to nie to samo ;(
Ale ogladam inne seriale i naprawde jestem zadowolony mianowicie : Under the dome (2 sezon jest naprawde dobry) , Penny Dreadful i Fargo. Te 3 seriale to naprawde niezle produkcje i warto je obejrzec.

ocenił(a) serial na 10
luquepl

I oczywiscie najlepszy ze wszystkich House of Cards ale czekam na 3 sezon ktory ma byc w lutym.

luquepl

house of cards już obejrzałem :)
on ona też obejrzałem
reszty nie znam więc obczaję

ocenił(a) serial na 10
matbla2000

Przypomnial mi sie serial komediowy ,ktory powinien sie dobrze nadawac na zastepstwo

King of queens - diabli nadali

ocenił(a) serial na 10
matbla2000

http://www.filmweb.pl/serial/Ostatni+prawdziwy+m%C4%99%C5%BCczyzna-2011-625195 Ostatni prawdziwy mężczyzna niezły serial

matbla2000

Friends najlepszy komediowy serial na świecie

matbla2000

Community, Różowe lata 70.
Oba komediowe

ocenił(a) serial na 9
matbla2000

My name is Earl ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones