PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 975
ocen
7,5 10 1 74975
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

Koniec serialu już w lutym..

użytkownik usunięty

Koniec serialu już w lutym..

Chyba nie ma nad czym płakać. Po "przeprowadzce" Charliego serial znacznie obniżył loty. Nie kończy najgorzej - na pewno lepiej niż HIMYM - ale to wydaje się być właściwy moment.

ocenił(a) serial na 10

Ostatni odcinek będzie 19 lutego 2015. Będzie bodajże godzinny epizod.
Dla mnie serial skończył się po części jak odszedł Charlie Harper, ale już całkowicie na początku sezonu 12, jak Alan i Walden wzięli ślub...

ocenił(a) serial na 10
mateusz.olkusnik

Sezony 9-11 sa w sumie smiesznie niestety 12 jest juz najmniej smieszny z calej serii.

ocenił(a) serial na 9
luquepl

Moim zdaniem 12 jest chyba najlepszy, a przynajmniej najzabawniejszy, z tych z Kutcherem jak się przymknie oko na ten cały ślub.

ocenił(a) serial na 10
fabcio93

Ostatni odcinek co wyszedl byl w miare zabawny bo czuc bylo powrot tego z czego slynie serial.
Wiec moze byc dobrze z drugiej strony pisali ostatnio ,ze Charlie ma wrocic w ostatnim 1godzinnym odcinku.
Moze byc tak ze Charlie wraca ludzie sie ciesza zamykaja serial i albo otwieraja ponownie z ta sama nazwa albo zmieniaja ja. Dla mnie bylo by to fajne wyjscie bo lubie ten serial

mateusz.olkusnik

Dla mnie też serial skończył się w raz z odejściem Charliego Sheena. Z Kutcherem widziałem z jeden odcinek ale po lekkiej niestrawności sobie odpuściłem ;)

ocenił(a) serial na 9
Obywatel_2

Mam podobne podejście jak Ty, z nowym Charlim wytrzymałem trzy odcinki i to na dużej sile.

ocenił(a) serial na 9
Obywatel_2

tak sie sklada ze odcinki z Kutcherem nie sa takie zle, maja inny klimat ale poziom jest nadal utrzymany wysoko. Sa nawet lepsze niz 7 i 8 sezon gdzie w 7 Charlie byl zakochany bezgranicznie w jakies dupie w sumie znikad a caly 8 sezon chlal po jej odejsciu. Nic w tych sezonach nie bylo zabawnego, przesuwalem odcinki zeby sie szybciej konczyly. w 9 i 10 sezonie jest sporo smiechu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones