Dwóch i pół (2003-2015)
Dwóch i pół: Sezon 11 Dwóch i pół Sezon 11, Odcinek 16
Odcinek Dwóch i pół (2003-2015)

How to Get Rid of Alan Harper

7,8 264
oceny
7,8 10 1 264
Dwóch i pół
powrót do forum s11e16

S11E16

ocenił(a) serial na 6

Odcinek niezły hehe i w końcu nowa postać się pojawiła znana też z innego serialu pewnie wszyscy znają chociaż się coś odświeży .

FanHouse

Jim wie lepiej... ;) grala siostre serialowej Lindsey z tego serialu :D odcinek na plus. akcja z Alanem genialna :D stary dobry klimat. ;)

ocenił(a) serial na 10
Freddie

Ale urosły jej chyba cycki :D No fajny odcinek, fajny. Znowu za dużo Jenny, ale powoli się do tego przyzwyczajam.

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

Od odejscia chaelriego w tym serialu nic nie ma naplus. Z Jake zrobili debilnego cpuna którego zreszta juz nie ma. Matka nie ma roli tak samo jak Rose. Staraj sie zastąpic lesbami które maja smieszyc a wprowadzajac obrzydzenie i sumtek do serialu. Nowy "Jake" jest tym bardziej zalosny, że jest jeszcze wikeszym debilem. Ten serial nie ma juz nic wspolnego ze starymi odcinkami... Ogladam tylko z przyzyczajenai a i to porzuce bo płakac sie chce...

ocenił(a) serial na 10
klepaczek

offtipic: To sobie załóż ogólny kącik wylewania żali, bo z tego co widzę ten jest do odcinka 16, a nie całej serii.

ontopic: ten odcinek jak i 17 rozbawiły mnie do łez :) dawno, jak nie bardzo dawno seria z Waldenem mnie tak nie rozbawiła.

ocenił(a) serial na 9
karpiu2150

Daj spokój. Jeśli to ejst poziom który bawi Cię do łeż to moje kondolencje w kwestii poczucia humoru. Uważam, ze wycofywanie starych postaci i wprowadzenie nowych na podstawie zreszta starych wzorców (córka chelirgo taka jak ojciec tylko lesba, grubasek w okularach zastepstwo Jake'a którego zreszta tez totalnie zepsuli) jest naciągane i nie przyciągnie widzów.

ocenił(a) serial na 10
klepaczek

http://www.youtube.com/watch?v=_QyYaPWasos

pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones