Dwóch i pół (2003-2015)
Dwóch i pół: Sezon 11 Dwóch i pół Sezon 11, Odcinek 9
Odcinek Dwóch i pół (2003-2015)

Numero Uno Accidente Lawyer

7,5 266
ocen
7,5 10 1 266
Dwóch i pół
powrót do forum s11e9

s11e09

ocenił(a) serial na 10

Bardzo dobry i przede wszystkim śmieszny odcinek. Miejmy nadzieję że Paula Marshall zagości na dłużej. Miejmy nadzieję, że będzie coraz mniej córki Charliego, bo te teksty o Jake'u i w barze dla homoseksualistów były na dennym poziomie, jak zawsze zresztą ^^

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

Fajny motyw z paula , nasmialem sie ;) Ta druga blondyna o nazwisku Hore to juz byla naciaganie smieszne i nie podobalo mi sie to.
Berta jak zawsze epickie teksty.
No i corka Charliego = dzis bylo jej troszke mniej to jest ok

luquepl

Hmm ten sam odcinek oglądaliśmy? :) Wszedłem tu właśnie, żeby napisać, iż większość odcinków z serii z Waldenem jest ok, nawet śmiesznych, niektóre świetne, ale S11E09 to totalne dno. Jedyne zaskoczenie to wyznanie Paula/i. Gagi słabe, gra Nadine czy jak jej tam uwłaczająca temu serialowi, za to z Alana już totalną ciotkę zrobili. Strata czasu.

ocenił(a) serial na 10
irridium

Czy ja wiem czy słabe? Mi się akurat bardzo podobały, Nadine strasznie przygłupia, ale jakoś mnie rozbawiła, to samo było z randką Alana w kinie. Albo ta rozmowa o lokacie w barze. Odcinek był śmieszny jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

Już nie mówiąc o Bercie, która pogasiła system XD

pitixpl

Ok, możemy mieć różne odczucia ;) Mi w każdym razie brakuje takie polotu, jak kiedyś. Żarty w tym odcinku były proste, by nie powiedzieć (bez urazy) prostackie. Jednak serial przyzwyczaił mnie do większego flow, choć serie bez Charliego miewają wpadki.

A Berta ma zawsze dobre dialogi i gra świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones