PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36059}

Dwa światy

Spellbinder
7,0 4 178
ocen
7,0 10 1 4178
Dwa światy
powrót do forum serialu Dwa światy

Pamiętacie te kapitalne sobotnie przedpołudnia? Jak było pięknie i czarująco, będąc dzieckiem i uczniem szkoły podstawowej? Jedynka pokazywała przy okazji weekendu bajki i filmy Disneya, czy tak interesujące seriale jak ten, dwójka prezentowała nam produkcje z Hanna-Barbera. Dziś można tylko współczuć młodym, dostają w miejsce prawdziwego brylancika jakim był ten serial, "Hannah Montana" i inną błazenadę z dubbingiem. "Dwa światy" to był produkt który uwielbiałem i na który czekałem zawsze z wypiekami na twarzy. Mam do niego ogrom sentymentu i na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Lepszej rekomendacji chyba nie trzeba i dla tego 10 ode mnie.

euro2012

dokładnie. rewelacyjny serial z dzieciństwa ;)

ocenił(a) serial na 8
euro2012

Prawda, na dzisiejszych serialach wyrosną same półmózgi. A to był dobry serial przygodowy, mimo iż nie przepadam za SF. Najbardziej lubiłem, ten świat który wyglądał na XVIII wiek. Było wiele scen w Łazienkach i na Starówce.

ocenił(a) serial na 10
euro2012

Nie było lepszego uczucia jak oglądanie tego typu seriali w dzieciństwie. Teraz jak już się dorosło, to nie czuje się tego co kiedyś, niestety nawet w 10% przy oglądaniu czegoś :))

vergin8

A pamięta ktoś może serial (już trochę młodszy) "Wyspy Piratów"? Wszędzie go szukam i nie mogę znaleźć :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones