PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742384}

Dziadek z przypadku

Grandfathered
6,8 1 141
ocen
6,8 10 1 1141
Dziadek z przypadku
powrót do forum serialu Dziadek z przypadku

Pilot ujdzie. Serial lekki i całkiem przyjemnie się to ogląda. Pytanie tylko co dalej i w jakim kierunku się potoczy.

ocenił(a) serial na 5
perun_6

"ujdzie" to chyba za dużo powiedziane :P dla mnie mega nieśmieszny i spodziewałam się czegoś więcej - twórcy chyba stwierdzili, że jak główną rolę zagra Stamos to wyjdzie gwarantowany sukces, a wg mnie on jest STRASZNIE niezabawny. Dla porównania - pilot TBBT - popłakałam się ze śmiechu ;)

daddys_girl

Co to TBBT?

ocenił(a) serial na 5
perun_6

The Big Bang Theory

daddys_girl

Ciężko jest porównywać sitcom gdzie na zawołanie śmieją się ludzie na sali tudzież z magnetofonu z tym innym, gdzie ich nie ma. To jest zasadnicza różnica. Nie ukrywam (choć też ciężko mi oba porównywać, bo to zupełnie inna konwencja), że TBBT mnie czasem bawi, choć rewelacji nie ma. Dziadek z przypadku raczej lekko się ogląda, ale nie śmiałem się ani razu.

ocenił(a) serial na 5
perun_6

jestem po 2. odcinku i jest lepiej ;)

ocenił(a) serial na 8
daddys_girl

a gdzie go oglądacie ? Bo jak dla mnie pilot był ok tylko że już go na www.tvseriesonline.pl nie ma

ocenił(a) serial na 5
stuart_wielki

watchseries.to, ale uprzedzam, bez napisów ;)

ocenił(a) serial na 8
daddys_girl

Dzięki wielkie - Dam radę ;)

stuart_wielki

NC+ - VOD SERIALE oraz w regularnym programie tv na Canal+

daddys_girl

A ja uważam że dość trafnie ocenił serial, od ujdzie jednak niezbytnio bawi ):

perun_6

W żadnym kierunku sie nie potoczy.Został skasowany po pierwszym sezonie Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones