PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284975}
7,9 193
oceny
7,9 10 1 193
E Zuo Ju Zhi Wen
powrót do forum serialu E Zuo Ju Zhi Wen

To jakaś kopia ?

ocenił(a) serial na 7

To jakaś kopia, czy Tajwiańska wersja Playful Kiss... ?
Z opisu widze, że fabuła taka sama, tyle, że Playful wypadło lepiej.

ocenił(a) serial na 6
Scarsx69

sory bardzo, E zuo ju zhi wen wyszło wcześniej niż twoje "lepsze" playful kiss. -,- oba są na podstawie tej samej historii, więc może dlatego takie podobieństwo. :] ...

ocenił(a) serial na 6
Scarsx69

i w ogóle jakim cudem jedynie na podstawie opisu wnioskujesz iż Playful wypadło lepiej? --''

ocenił(a) serial na 7
pissedchupacabra

Nie miałam zamiaru obrażać fanek tego, więc się tak nie denerwuj :CC, jak to pisałam, nie widziałam jeszcze, że to wyszło wcześniej. I raczej w serialach bardziej mi przypadają inne wersje niż japońskie, to chyba przez te twarze. Cóż to moje zdanie, Ty możesz mieć inne ;3

ocenił(a) serial na 7
Scarsx69

tajwańskie, oraz japońskie*

ocenił(a) serial na 6
Scarsx69

nic nie mówiłam o obrażaniu kogokolwiek a już na pewno nie "fanek" --'', (to już osobista sprawa jak ktoś coś obraża bo woli co innego) po prostu zanim coś z deka oczywistego się napisze, to może najpierw by tak sprawdzić w podstawowych informacjach czy tego tam nie ma... ^^ bo to było głupie pytanie czy to jakaś kopia. lol:P

ocenił(a) serial na 7
pissedchupacabra

Wiem wiem T-T, później sprawdziłam info, i zapomniałam usunąć x.x

ocenił(a) serial na 5
Scarsx69

Na początku oglądałam anime a potem k-dramę i cóż ni w ząb nie trafili w niej z klimatem i postaciami, byłam bardzo zawiedziona, natomiast wiele dobrego słyszałam o t-dramie. Aż dziw że do tej pory się za nią nie wzięłam jednak po koreańskiej wersji byłam na tyle rozczarowana, że tymczasowo odpuściłam sobie. Na wielu stronach chwalą Ariel za jej aktorstwo i oddanie roztrzepanej i wesołej osobowości Kotoko także musi coś w tym być, bo niestety So Min Jung w k-wersji wkurzała mnie cały czas z jej nadąsaną miną skrzywdzonego dziecka w 90% scen.

użytkownik usunięty
katarzynaher

a mi najbardziej podpasywała koreańska, potem japońska, a na końcu tajwańska

So Min gra minkami perfekcyjnie. Honoka z tymi swoimi radarami to nie musi mieć klimatyzacji w domu. A co do Lin to.. no coż, nie jest zwyczajnie rewelacyjna jako aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones