PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871814}

Echo

5,0 4 125
ocen
5,0 10 1 4125
5,5 4
oceny krytyków
Echo
powrót do forum serialu Echo
Kalafiores

Jest głuchą kobietą indiańskiego pochodzenia, a w dodatku aktorka ją grająca ma protezę zamiast nogi. Combo of diversity = satisfaction of "woke" community.

ocenił(a) serial na 4
Kamson98

Bo tak jest. Trend w serialach i filmach poszedł już od paru lat wstecz by głównymi bohaterami albo były mniejszości seksualne albo mniejszości narodowe. Z tymi drugimi można się zgodzić - niech pokażą kulturę Czoktawów - ale wolałbym żeby był to serial dokumentalny bo upychanie NA SIŁĘ Indian, Azjatów w role do których nie pasują (np. Yeoh miał być Sentry'm ale zrezygnował na szczęście!). Co do Echo rola była odpowiednia - Indianka, rdzenna mieszkanka Ameryki Północnej - Alaqua Cox pasuje ale jej gra już stwarza w oglądających mieszane uczucia. Dla serial był 4/10 - miała być kategoria R, a ledwo pociągnęli PEGI 16. Co do mniejszości seksualnych się nie wypowiadam bo ten trend promowania zboczeńców całego alfabetu rzymskiego jest nachalnie nabijany przez producentów Hollywood do spółki z feministkami, które szkodzą kobietom zamiast realnie coś dla nich zrobić.

ocenił(a) serial na 1
wiesiekpuchacki

Jestem daleki od takich komentarzy ale masz rację. Nie przyszkadzają mi mniejszości ale tu ewidetnie biały to złoczyńca i półgłówek. Bohaterka jest przestrasznie słaba w swojej roli, z miną niezależnie od sceny srająca.

ocenił(a) serial na 10
Kalafiores

Jak dla mnie była ciekawa, a po drugie to dobrze że robią seriale w MCU o innych postaciach niż biały silny pełnosprawny Amerykanin.
Ta postać była jedną z najbardziej niezwykłych i oryginalnych.

MistrzSeller

No tak, Wandavision, Falcon and Winter Soldier, Hawkeye, Moon Night, Ms. Marvel, She Hulk, Secret Invasion, same produkcje o silnych białych amerykaninach.

MistrzSeller

klęknij i przeproś za to że jesteś biały

ocenił(a) serial na 1
shadow87

Niech przeprosi, że jest głupi.

Kalafiores

Dobrze zauważyłeś. Czytam dziś recenzje na filmozercach i piszą o tym samym. No ale jak to wspominał kolega wyżej - nie musi umieć grać - ważne że nogi nie ma.

ocenił(a) serial na 7
squirrelkuss

Filmozercy XDD

ocenił(a) serial na 10
squirrelkuss

Ale oni szukali aktorki głuchej, a brak nogi po prostu wpisali w scenariusz

ocenił(a) serial na 1
MistrzSeller

Co nie zmienia faktu, że serial jest słaby i pełen absurdów.

Kalafiores

Ja nadal nie mogę przeboleć, że Adamczyk nie dostał swojego serialu :D

pedropablo94

Jezuuu, przecież nawet one-shoty mogliby wskrzesić dla tej postaci. Decydenci w Marvelu to ciołki przestraszliwe.

ocenił(a) serial na 1
pedropablo94

Co ty mówisz? Biały, tfu, mężczyzna miałby dostać własny serial u Disneya? Na kolanach zapieprzaj pod ich siedzibę i przepraszaj za swoje herezje :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones