Egzorcysta
powrót do forum 2 sezonu

Pierwszy sezon zrobił na mnie wielkie wrażenie. Interesuję się tematyką egzorcyzmów. Wiem że są faktem. Poza kilkoma bzdurami I sezon trzymał się faktów. Tak mniej więcej wygląda praktyka zawodowa egzorcysty. W II sezonie reżyser pojechał po bandzie. Ksiądz ekskomunikowany o skłonnościach homo nie ma władzy nad demonem. Kobieta nie może być egzorcystą. Do przeprowadzania egzorcyzmów trzeba mieć święcenia kapłańskie i zgodę lokalnego biskupa. Poza tym wizje ojca Thomasa to nuda jakich mało. Dłużyzny fabularne rozbijają całość. Nuda!!!!

oblawamoja

Zgadzam się. W szóstym i siódmym odcinku miałem tak dosyć wizji Thomasa i reminiscencji Andrewa, że przewijałem co parę minut. Skłonności homo starszego z dwójki były już zasygnalizowane w I sezonie ale upadkiem było to, że dał się im ponieść na łodzi. Pomyślałem, gdzie jest samodyscyplina tego gościa. Co do zabójczyni kardynała, to odebrałem ją raczej jako łowczynię sługusów niż egzorcystkę, taką niby miss van Helsing. Tyle, że serial początkowo zapowiadał się poważniej i dlatego go oglądałem. Później twórcy się pogubili, ani akcji ani też "uchylenia rąbka tajemnicy". Słowem, kapiszon w miejsce spodziewanych fajerwerków.

ocenił(a) serial na 6
HamiIkar

zgadzam się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones