PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=313169}

Ekipa

7,3 9 347
ocen
7,3 10 1 9347
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Może na początek powiem, że nikogo nie obrażam, można się lubić co chcę, i podaję argumenty, żeby nie było że umiem pisać tylko coś w stylu: ch..owe to to. Ja was nie obrażałem i nie chcę waszych obelg. Dysputa mile widziana:)
Primo: Wielu ludzi mówiło że ten serial jest inteligentnym pokazem kulis i mechanizmów polityki, itd. Niestety, gdyby ktoś chciałby coś wiedzieć o władzy to dowiedział się, że rządzący dzielą się na dobrych turskich i złych matajewiczów. Co prawda dobrzy zawsze mają wiatr w plecy(by nie rzecz ordynarnie, w dupę), ale w ostatniej chwili pokonują trudności!

Secundo: Julia+Mołdysz, Hubert+Joanna(?)+Marta, Antek Turski+Magda Nowasz, Pyszny+Bonowicz, Artur(BOR)+Weronika(sekretarka), zapowiada się Guss+Dorota. Ludzie tu jest więcej romansów niż w Magdzie M.- o czym to jest: o polityce czy o romansach polityków? Chyba pierwotnie to się nazywało Ekipa pełna miłości, ale skrócili...

Tertio: To już moja subiektywna opinia- ja wolę w filmach mroki i prawdziwe kulisy polityki, a nie dylematy,romanse, trochę akcji i zadowoleni- nie po to istnieje nazwa political fiction by robić Na Wspólnej, o pardon, Na Wiejskiej. Ja osobiście wolałbym postawić na mroczną-psychologiczną wojnę szpiegów i polityków. Sorry ale ja wolę real niż matrix. Bo jak dla mnie to przypomina trochę Happy Tree Friends
-sporo płaskich postaci, tylko kilku ma jakąś głębiię i autentyczność.
Zapraszam do dyskusji. Jestem ciekaw waszych racji
P.S Lubię political fiction, ale takie jak np:
http://kariera.nikosia.dyzmy.filmweb.pl/ a tego jeszcze nie oglądałem:
http://www.filmweb.pl/Kariera+Nikodema+Dyzmy,1980,o+filmie,Film,id=35860
Jak zawsze Pozdro

użytkownik usunięty
michal_fracz

Po kolei...

Słuchałeś nie tych ludzi co trzeba, ten serial żadnych kulis nie pokazuje (no może minimalnie) i masz 100% racji mówiąc, że postaci są tu jednokolorowe, albo czarne, albo białe. Są jednokolorowe, ale nie płaskie.

To się widzi na co się patrzy. Nie wiem gdzie Ty się doszukałeś tylu romansów? Wszystkie one (o ile w ogóle istnieją) są pokazane b. pobieżnie i są tylko pretekstem do pokazania czegoś innego.

Twoja subiektywna opinia jest Twoją subiektywną opinią i jej nie będę komentował, ani z nią polemizował.

PS. Masz coś do Matrix'a? Moja odpowiedz jest krótka: nie podoba Ci się = nie zrozumiłeś. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones