PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645151}

Elementary

7,5 21 378
ocen
7,5 10 1 21378
5,0 3
oceny krytyków
Elementary
powrót do forum serialu Elementary

Padłam! :D

gdzie można obejrzeć ten serial? chodzi mi głównie o 2 odc pierwszego sezonu

użytkownik usunięty
klaudiki2702_2

Naszukałem się trochę, ale czego się nie robi dla Fanki Elementary :-)

(BEZ SPACJI - wszystko w jednym ciągu bez odstępów - Filmweb nie chce puścić linku):

ht tp: // video . anyfiles . pl / Elementary + S01E02 + PL / Kino + i + TV / video / 40329

By oglądać ten odcinek, musiałem wyłączyć AdBLock i tymczasowo wyłączyć blokowanie w NoScript. Strona jest jednak bezpieczna - ma dobrą opinie na WOT.
Poza tym mam zainstalowane dodatki do Firefoxa - m.in. do ściągania plików video (Video Download Helper) i z tej strony można takimi dodatkami ściągać sobie odcinki na dysk twardy :-)

Bardzo, bardzo dziękuję!

klaudiki2702_2

Działa!! <3

ocenił(a) serial na 6
klaudiki2702_2

http://alltube.tv/serial/elementary/1137

ocenił(a) serial na 10
klaudiki2702_2

Polecam Netflixa, legalna opcja

ocenił(a) serial na 6
CentrusPL

Na i i tv p l można obejrzeć z lektorem wszystkie odcinki

ocenił(a) serial na 9
CentrusPL

Na netflixie nie ma dodawanych odcinków na bieżąco. Aktualnie jest tylko do zakończenia sezonu 4

użytkownik usunięty
monalisa00

Bo to nie od flixa serial jest dlatego sezon do tylu. Tak samo jest u nich z arrow i pewnie reszta nie ich seriali

ocenił(a) serial na 9

Nie koniecznie. Mam Netflixa i np pamiętniki wampirów dodają na bieżąco. Jest jeszcze kilka seriali. Wszystko zależy od tego na co maja licencje podpisane. Ostatnio zniknęła duża ilość filmów właśnie z tego powodu, ze licencja wygasła.

użytkownik usunięty
monalisa00

Racja, moj błąd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones