PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645151}

Elementary

7,5 21 407
ocen
7,5 10 1 21407
5,0 3
oceny krytyków
Elementary
powrót do forum serialu Elementary

Po Sherlock UK na więcej nie zasłuzył.

bonokce

Oj, czyżbym rozczarowanie w głosie wyczuła? Bo w moim to się go trochę uzbierało... Film generalnie nie był zły, spokojne 6/10. Natomiast jeżeli porównujemy do wersji z UK to niestety USA wypadło bardzo słabo, przez co zupełnie zrozumiale można się pokusić o 3/10. Ach, te dylematy..

bonokce

Porywający to ten odcinek nie był. Nie jestem fanką seriali, Sherlocka produkcji BBC obejrzałam akurat i polubiłam, przez co z ciekawości zerknęłam na amerykańską produkcję. Szkoda było czasu

bonokce

Nie ma to jak ocenic serial po jednym odc. Gratulacje.

mad21a

Wystarczy zerknąć na obsadę, miejsce akcji i zwiastun - i już nie trzeba oglądąc nawet pierwszego odcinka :>

bonokce

Nie ma to jak ocenić serial na zasadzie porównania do wersji, której łącznikiem jest tylko tytułowy bohater. To jakbym porównał Gumisie do Lost, zamiast do Smerfów. Hejterzy, którzy za argument biorą porównanie Elementary z brytyjskim Sherlockiem mogą mi possać pałeczkę.

FlashBack

Mylisz się. Amerykanie chcieli odkupić prawa do brytyjskiego "Sherlocka". Nie uzyskali zgody, więc zrobili własną wersję współczesnego Holmesa. Nawet JLM zapożycza z gry aktorskiej Cumberbatcha.

angazetka

Tak samo jak Cumberbatch z gry Roberta Downey Juniora ;]

FlashBack

To akurat trudno zauważyć, są baaaaardzo różnymi Sherlockami.

FlashBack

Nie zauważyłam, bo Robert jest słabym Holmesem, a Cumberbatch dobrym. Ale i tak Brett najlepszy.

bonokce

A mnie się podobało ale nie podchodzę do tego zbyt emocjonalnie :) będę nadal czasem oglądała :)

ocenił(a) serial na 8
bonokce

Nie jest w tej samej lidze co Brytyjski serial i tego nie da się ukryć, ale pierwszy odcinek był całkiem przyzwoity. Nawet bym powiedział że lepszy niż zwykły kryminał/procedural z USA. Jak będzie dalej czas pokaże, ja dam serialowi szanse. Swoją drogą mogli to rozwiązać inaczej np. nie nazywać postaci Holmes i Watson.

gagarin77

Ale wtedy by zarobili mniej kasy :c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones