PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645151}

Elementary

7,5 21 407
ocen
7,5 10 1 21407
5,0 3
oceny krytyków
Elementary
powrót do forum serialu Elementary

Błagam czy są osoby, które podjęłyby się tego zadania. Znam doskonale język angielski, ale Elementary to jeden z niewielu seriali, których po prostu nie potrafię oglądać z napkami angielskimi. Za trudny jezyk, zwłaszcza pana Lee Millera.

A bad_magic tworzy je bardzo powoli, w notce na n24 nie ma info co się w sumie dzieje i kiedy będą.

pitixpl

Napisy do 21 odcinka są już dostępne na stronie subtitles bank (bez spacji)
Polecam tę stronkę. Czasami nawet napi projekt (wiem, że pisze się razem, ale "Wprowadzona przez Ciebie treść jest niezgodna z Regulaminem Serwisu") nie wyszuka napisów a na subtitles bank już są :)

ocenił(a) serial na 9
humalassa

Dzięki serdeczne. Znam jedynie opensubitles, na napi znalazło do odcinka 21 ale jak je obczaiłem to koleś potłumaczył kwestie które kumał(większość nich rozumiałem) a tych co nie kumał to po prostu zostawił po angielsku. LOL.

ocenił(a) serial na 7
pitixpl

Robiłam do tego poprawki, ale trochę potrwa zanim serwis napi je przyjmie. Ale te same wrzuciłam na open subtitles. org. (szukaj tych wrzuconych przeze mnie - ten sam nick co tutaj). To też fajna stronka z napisami.

ocenił(a) serial na 7
pitixpl

bad_magick robi powoli, bo ma firmę na głowie, a z napisów, choćby nie wiem jak lubiła je robić, rodziny nie wyżywi. ;) Jednak biorąc pod uwagę wypowiedzi innych, warto czekać.
Pozdrawiam
bad_magick

ocenił(a) serial na 9
boskapienkowska

Wiem, przepraszam, ale dopiero potem przeczytałem Twoją notką na n24. Tzn. po napisaniu tego tematu. Spoko, firma jest ważniejsza i biorąc pod uwagę poziom Twoich napisów warto zaczekać, naprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones