PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645151}

Elementary

7,5 21 393
oceny
7,5 10 1 21393
5,0 3
oceny krytyków
Elementary
powrót do forum serialu Elementary

Jonny Lee Miller grając Sherlocka Holmes'a to najwyższy kaliber gry aktorskiej.Podobnie jak simon Baker w Mentaliście, Kevin Spacey w House of Cards czy Jeremy Piven w The Entourage. Ci ludzie rodzą się do danej roli ( oczywiście poza Spacey,który jest wielo wymiarowy). Jestem w szoku i pod wielkim wrażeniem gry aktorskiej J.L. Miller. Myślę,że prędzej czy poźniej trafi do niego złoty glob!!

ocenił(a) serial na 9
hank_3

Mam nadzieje że nie będzie aktorem jednej roli

Woj3x

..... Miller od dawna nie jest byle łakiem, więc jak można tu mówić o jednej roli....

Woj3x

"Mam nadzieje że nie będzie aktorem jednej roli"

Ale zdajesz sobie sprawe, ze piszesz o aktorze pokroju Spaceya, Buscemi czy Ironsa, który na długo przed tym jak zaczal grac w 'Elementary' był światową gwiazdą?

ocenił(a) serial na 9
sever

No niestety słabo go kojarzę ;/
Wybaczcie moją niewiedze

ocenił(a) serial na 7
hank_3

Ja uwielbiam JLM od czasów Jego kreacji w Hakerach. Szkoda, że tak mało z Nim filmów i seriali, ale z drugiej strony widać, że stawia na jakość, nie na ilość.

ocenił(a) serial na 7
nevergonnabe

Jako Eli Stone też był świetny!

ocenił(a) serial na 8
hank_3

Jak patrzę na jego grę w tym serialu to mam nieodparte wrażenie, że z powodzeniem mógłby zagrać w kolejnym Batmanie nowego Jokera!! Gra genialnie!!!

hank_3

Faktycznie. Rola jakby napisana dla niego. Poza "Elementary" dobrze zagrał też w "Mrocznych cieniach".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones