PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645151}

Elementary

7,5 21 410
ocen
7,5 10 1 21410
5,0 3
oceny krytyków
Elementary
powrót do forum serialu Elementary

Rozczarowanie

ocenił(a) serial na 8

Muszę przyznać, że oglądając ostatni odcinek trzeciego sezonu, nie sądziłem, że Sherlock będzie w stanie posunąć się do takiego czegoś. Kiedy pobił Oscara myślałem, że odejdzie, wróci do kamienicy, ale ten nie wiadomo czemu wziął to pudełko...

Wydaje mi się, że serial się zapętli i wszystko zacznie się od nowa...

ocenił(a) serial na 8
Pusss

Też jestem rozczarowana takim obrotem spraw, a najbardziej tym, że głupie gadanie Oskara jednak odniosło sukces i doprowadziło Sherlocka znów do nałogu.

ocenił(a) serial na 8
NightCrimson

Przez to mam coraz mniejszą ochotę oglądać ten serial. Na miejscu Watson poszedłbym w cholerę...

ocenił(a) serial na 8
Pusss

Zobaczymy, może jakoś sensownie rozwiążą to w 4 sezonie :)
Chociaż też cały czas mi nie pasuje to, że tyle przetrzymał bez problemu i kiedy już sprawa wyszła na prostą ten musiał przyćpać!

ocenił(a) serial na 8
NightCrimson

Możliwe, że po prostu brakuje im pomysłu na kontynuację. Miejmy nadzieję, że jeżeli czwarty sezon nie wypali to ciągu dalszego nie będzie.

ocenił(a) serial na 8
Pusss

Racja bez sensu ciągnąć coś w nieskończoność, ale brakowałoby mi wtedy bardzo Lee Millera, który moim zdaniem wspaniale wczuwa się w role ;)

ocenił(a) serial na 8
NightCrimson

Wziął pudełko, ok... ale skąd pewność, że przyćpał? Ja póki co we własnym osądzie zostawiam tę kwestię otwartą i czekam na 4 sezon.

ocenił(a) serial na 9
anikamtb

Ja od początku jestem takim trochę Oscarem i czekałam aż Sherlock się złamie także bardzo odpowiada mi takie zakończenie. Taki gust, no sorry :\ Sherlock to ćpun, nałóg kusił go przez cały czas a te ostatnie wydarzenia tylko go podsyciły, więc mnie "sad end" specjalnie nie dziwi. Czekam na 4 sezon mam nadzieję, że wyjaśnią co dokładniej się stało i nie zakończą tego wątku w 1szym odcinku a potem znowu sielanka bo wtedy naprawdę zrobią pętle.

ocenił(a) serial na 9
Pusss

A mi się to spodobało. Fajnie że wątek narkomanii Holmesa nie jest "pretekstowy" i traktują go na serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones