PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645151}

Elementary

7,5 21 407
ocen
7,5 10 1 21407
5,0 3
oceny krytyków
Elementary
powrót do forum serialu Elementary

Nie czarujmy się, porównując angielskiego Sherlocka z Elementary, to drugie wypada o wiele gorzej... a raczej o porównaniu nawet nie ma mowy. Jestem fanką Sherlocka, oglądałam wszystkie 6 odcinków już po kilka razy, a oglądając Elementary stwierdziłam "okej, nawet niezłe, można obejrzeć, jak się już nie ma co". Szczerze mówiąc, obejrzałam tylko jeden odcinek i do drugiego mnie raczej nie ciągnie. Moim zdaniem, Amerykanom jest trochę ciężko wczuć się w poczucie humorów Anglików i to wszystko było takie... sztuczne. Niby śmiesznie, niby coś nowego, niby się starają, a mnie po prostu ogarnia NUDA. Myślałam, że fajnym pomysłem będzie zrobienie z Watsona kobiety, jednakże jednak po obejrzeniu diametralnie zmieniłam zdanie. Nie podoba mi się Joan, ani jej historia. Aktorka też mi nie pasuje, choć gra dobrze, no ale nie wiem...
Do tego Sherlock Holmes traci na tym, że są w NY, a nie Londynie, nie pasuje mi to w ogóle, klimat leci sobie daleeeko. Do tego ojciec? WTF?
Johnny Miller... no z nim mam problem, bo nie ma w sobie nawet połowy charyzmy Bennedicta, nawet w połowie nie czuje się w roli Sherlocka Holmesa tak dobrze, jak Cumberbath. Do wyglądu się nie przyczepię, bo każdy ma inny gust, co innego go kręci.
Podsumowując - Elementary jest niezłe, ale nie polecam fanom angielskiego Sherlocka i Bennedicta. Pewnie jak mi się nudzić będzie, to nadrobię zaległości w odcinkach, ale jakoś mi się nie śpieszy. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones