Elementary (2012-2019)
Elementary: Sezon 2 Elementary Sezon 2, Odcinek 12
Odcinek Elementary (2012-2019)

The Diabolical Kind

8,2 463
oceny
8,2 10 1 463
Elementary
powrót do forum s2e12

Odcinek 2x12

ocenił(a) serial na 6

WTF was that?? Porażka na całej linii... teraz czekam aż serio się okaże, że to dziecko to dziecko Holmesa... To było tak złe, ale tak złe.... i pomyśleć, że dotychczas nawet wierdziłam, że o ciekawy zabieg, że Irene i Moriarty to jedna osoba... cóż not anymore :/ odcinek 1/10

ocenił(a) serial na 6
trist89

scenarzyści powinni się pochlastać za ten odcinek!

ocenił(a) serial na 6
trist89

To nie może być dziecko Holmesa, bo Moriarty mówiła, że urodziła ja przed tym, jak się poznali.

ocenił(a) serial na 10
trist89

Czemu sam fakt, że zaszła w ciążę i zdecydowała się urodzić w tajemnicy tak ci przeszkadza? Dla mnie np jest to dość obojętne dlatego pytam.

ocenił(a) serial na 6
barney_w_spodnicy

No bo z tego wynika że poznali się jak juz urodziła dziecko... ze swoją niesamowitą dedukcą nie powinien sie prędzej pokapować? Poza tym jada po kanocie jak... po prostu decydując się na podpierniczenie (tak mam wrażenie, że ukradli je i sobie czynią co chcą) postaci z jakiegoś żródła nie wolno ich całkowicie zmieniać. Już nie mówiąc o genialnych "kajdankach" śmiech na sali. Generalnie nie lubię tej postaci i nie chodzio to, że jest negatywna, bo generalnie kocham czarne charaktery... ;((( Poza tym w serialu jest mniej dedukcji a więcej wymysłów z sufitu (znowu kajdaki).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones