PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707122}
6,9 1 857
ocen
6,9 10 1 1857
Emerald City
powrót do forum serialu Emerald City

8/10

ocenił(a) serial na 8

Naprawde wciagajacy i fajny mam nadzieje ze bedzie wiecej niz 1 sezon :)

XxLwieSerceXx

Nie będzie, anulowany.

ocenił(a) serial na 9
fizzlymike

CO!? Dlaczego? :-( =-O

Tindela

Podejrzewam że z powodu oglądalności jak i kosztów - Szkoda że serial anulowano bo uwielbiam klimaty baśni.

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Ja też :)
Może coś polecisz? "Once upon a time" widziałam ;)

Tindela

Widzę że ''Dziesiąte królestwo'' oglądałaś ;) - Choć opinie są różne to polecam miniserial ''Blaszany bohater'' - Także wariacja na temat Czarnoksiężnika z Oz .

Tindela

Też polecam ''Blaszany bohater" ;) poza tym może jeszcze zerknąć na:

"Alicja" (2009-) miniserial https://www.filmweb.pl/serial/Alicja-2009-536381

"Galavant"
"BEAUTY AND THE BEAST" (1980’S)
"Once Upon a Time in Wonderland"
"The Magical Legend of the Leprechauns"

ocenił(a) serial na 9
Rejka

Alicję widziałam :) całkiem fajny "serial" a już zwłaszcza Potts aka Kapelusznik <3
Po opisie "Galavanta" pewnie także zobaczę, a zaraz potem "Legendy..." ;) natomiast Piękną i Bestię, które polecasz widziałam ale tylko kilka odcinków (trudno je znaleźć w "dobrej jakości" :( niestety.
Co do OUaTiW <3 KOCHAM :D widziałam już z 6x :P

Tindela

Strasznie szkoda, że tak mało kręcą w tematyce około-baśniowej seriali/filmów :(

To przecież taki wdzięczny temat, ze świetnym potencjałem gdy go dobrze rozegrać, zostawia naprawdę masę pola do popisu i różnych wariacji na temat x3

Zdecydowanie powinno się po niego częściej sięgać xp

ocenił(a) serial na 9
Rejka

Zgadzam się :)
Nie to że mam coś przeciwko innym gatunkom ale już mi się trochę przejadły, bo ile można oglądać jedno i to samo tylko przerobione przez innego reżysera czy innych aktorów...?
A tu mają cały świat do czerpania pomysłów tylko jakoś mało kto do niego sięga :(

Tindela

Teraz mi się jeszcze przypomniało - Polecam miniserial ''Opowieść z tysiąca i jednej nocy. Aladyn i Szeherezada'' z 2012 roku produkcji Włoskiej - Bardzo polecam, jak najbardziej czuć klimat baśniowy.

A co do ''Pięknej i Bestii'' to polecam też serial z 2014 roku - Plus za to że w końcu bestia, to nie włochaty stwór przypominają lwa.

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Dzięki za polecenie :) Widziałam ten film i jest świetny, zwłaszcza te "pieski" ;)

Tindela

z filmów to też polecam ''Gwiezdny pył'' - Ale zapewne też widziałaś ;)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Owszem ;)

Tindela

Też tak myślałem - Widzę że mamy podobne gusta ;)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Wiadomo ;)
Ja obecnie polecam (jeśli mogę bo to trochę nie w baśniowej tematyce) Venom-a ;) świetne efekty i mega śmieszny + dodali do historii trochę więcej... Historii a nie tylko nawalanki i wybuchy jak w większości ostatnich Marvel-owskich produkcji D:

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Ja też :)
Może coś polecisz? "Once upon a time" widziałam ;)

Tindela

A z filmów możesz jeszcze zerknąć na:
"Stardust", "Ladyhawke", "Ever After: A Cinderella Story" :)

ocenił(a) serial na 9
Rejka

Osobiście polecam serial pt. ,,Grimm"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones