PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656785}
6,8 734
oceny
6,8 10 1 734
Emily Owens, M.D.
powrót do forum serialu Emily Owens, M.D.

WYBÓR PARTNERA .

ocenił(a) serial na 10

Z kim waszym zdaniem powinna być główna bohaterka ? .
Bardzo lubię tego Miha , czy jak on się nazywa .. jest sexowny , miły itd .
Ale moim zdaniem powinna być z Willem , między nimi jest coś takiego achh . !
Myślicie , że będą jeszcze razem czy raczej nie ma szans ? . ; **

ocenił(a) serial na 5
Pati353

Ja uważam, że Will na nią nie zasługuje, ale strasznie mi do sb pasują mimo że razem dziwacznie by wyglądali. Po ostatnich odcinkach pasuje też do tego drugiego. Na koniec sezonu powinna być niespodzianka, że będzie z tą swoją przyjaciółką

ocenił(a) serial na 10
Annodomini

Ze swoja przyjaciółką ? eee .. nie . :D To mi kompletnie nie pasuje , zwłaszcza że wokół siebie ma takie ciacha jak Will czy Micah . : D
Pierwszy raz jest mi obojętnie jak na razie z kim będzie główna bohaterka bo do obydwu partnerów pasuje . : D
Chociaż jakbym ja miała wybierać to byłabym z Willem . :D

Annodomini

Will faktycznie na nią nie zasługuje, powinna go olać i być z Micah, to jest prawdziwy facet! ;P

ocenił(a) serial na 9
konisiara

Zdecydowanie Micah! Jest cudowny!

ocenił(a) serial na 10
lonia171

Jednak po tych odcinkach które obejrzałam do tej pory , też jestem zdecydowanie za Micah ! . < 33

ocenił(a) serial na 6
Pati353

Mi od początku Will nie pasował. Nie polubiłam jego postaci od pierwszego odcinka. Dlatego trzymam mocno kciuki za Micah'a, gdyż Will kompletnie na nią nie zasługuje, w dodatku wydaje mi się być małą męski, lekko gamoniowaty ;p

ocenił(a) serial na 6
malinowaesencja

Jestem rozczarowana jej wyborem z finałowego odcinka ;/

ocenił(a) serial na 7
snazzygirl

Moim zdaniem, czyli zdaniem faceta, też jakoś mi się bardziej widziała Emily z Micah. Jednak najgorsze jest to, że nie zobaczymy jakby się losy dalej potoczyły, bo mogłoby być naprawdę ciekawie. Relacje Emily z Micah po tym jak zeszła się z Willem, co na to Kassandra, wątek Bendari z tym nowym lekarzem też nie do końca rozwiązany itd, szkoda, że anulowali, jeden z niewielu takich seriali, który mi się spodobał. Może to dlatego, że mam słabość do głównej aktorki, nie jest typową pięknością, ale zdecydowanie ma coś w sobie urzekającego :D

ocenił(a) serial na 10
FRANEK_15

Haha , no piękna to ona nie jest .. ale ja też ją lubie już od początku , po innej roli w serialu " Off The Map" .
Który tak swoją drogą też anulowali , a to był świetny serial . : //

ocenił(a) serial na 7
Pati353

Muszę zobaczyć Off the Map, szukałem jakiś pozycji z tą akurat, więc akurat :)

FRANEK_15

też mi się ten wybór nie podoba. Też żałuję, że anulowali, nie wiem skąd tyle hejtu w stronę tego serialu. Może nie jest wybitny, ale przecież zupełnie przyzwoicie zrobiony. Bardzo lubię Mamie Gummer, trochę ma przerąbane przez porównywanie z matką.
"off the map" jest zabawny, ale bardzo krótki. Też szkoda.

ocenił(a) serial na 10
senga_ag

Kasują całkiem przyzwoite seriale , nie mówię , że były one najwyższych lotów ale zdecydowanie warte uwagi i doceniania . A większe gnioty mają po 6-9 sezonów . -.-

ocenił(a) serial na 9
snazzygirl

Co za beznadziejne zakończenie! Jak mogła wybrać Willa? Micah był taki kochany, słodki. Will na nią nie zasługiwał. Jestem okropnie rozczarowana;-(

lonia171

pocieszę cię, gdyby serial nie został anulowany i tak jeszcze w tym sezonie wybrałaby Micah
http://25.media.tumblr.com/5479fcffa75c4314dbe37a3d5b0908d2/tumblr_mhsfgnLKrj1qh i5j4o1_r3_500.png

ocenił(a) serial na 9
kosovitz

Dzięki. Już to widziałam, ale nie wiem czy to dla mnie pocieszenie:( Fani podpisują petycję do CW, ale nie wiem czy to coś da. Żeby chciaż pozwolili zrobić cały sezon jak należy, a nie tak ucinać w połowie;-( I z takim okropnym zakończeniem.

lonia171

Pomyśl, że jakby nakręcili te odcinki to musiałabyś patrzeć na międlenie Emily i Willa przez niemal wszystkie pozostałe odcinki, a tak wiesz, że i tak wybrałaby Micah i nie musisz na nich patrzeć.
Ewentualnie wyobraź sobie, że ostatni odcinek po prostu skończył się tak http://24.media.tumblr.com/e6b7c2c511a2a5e31fae8c9ba033a37d/tumblr_mhu3swgVFv1rm qgbfo1_250.gif

ocenił(a) serial na 9
kosovitz

Ale ja chcę patrzeć na Emily i Micah, jak stają się parą:-)

ocenił(a) serial na 10
lonia171

Zakończenie totalnie rozczarowujące .. : C
Szkoda mi Micah , ciekawe jakby zareagował jakby się dowiedział że Emily i Will są razem . : //
Jakaś porażkaaa . : <

ocenił(a) serial na 8
Pati353

Ja też byłam rozczarowana zakończeniem. Po takim odcinku, gdzie wreszcie się z Micah dogadali, jak mogła mu coś takiego zrobic :( No i przede wszystkim chcę więcej odcinków :(

lonia171

czyli chcesz 2 sezonu, nie skończenia pierwszego ;p

ocenił(a) serial na 9
kosovitz

Mniejsza o to czy to byłby cały pierwszy sezon z 22 odcinkami, czy drugi, byleby był:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones