Euforia
powrót do forum 2 sezonu

Przez pierwsze odcinki akcja skupia się jedynie na ćpaniu, chlaniu i seksie. Żeruje na niskich instynktach. Jakby nastolatkowie nic innego nie robili Więcej tam genitaliów pokazano w 1-2 odcinku, niż przez cały poprzedni sezon, który i tak był mocny. Ten serial na chwilę obecną odleciał i to w złym tego słowa znaczeniu. Po bardzo dobrym pierwszym sezonie, w którym mamy nastolatków borykających się z poważnymi problemami mamy nagle odpłynięcie w kierunku teenage fantasy, w którym rozgrywająca się akcja nie może być w ogóle traktowana poważnie. Pozostaje tylko wciąż znakomita oprawa audiowizualna, ale treściowo mamy do czynienia, póki co, z wielką wydmuszką (której start zaczął się w finale poprzedniego sezonu). Mam nadzieję, że jednak będzie lepiej.

ocenił(a) serial na 7
Elizeusz

*ziewa

Elizeusz

Mam właśnie absolutnie przeciwne spostrzerzenia. Oglądam pierwszy sezon praktycznie na równi z drugim, bo nie zdążyłam zrobić powtórki i mam wrażenie, że pierwszy sezon opiera sie wyłącznie na seksie i cpaniu, wszystkie początkowe wątki wzięły się z puszczania sie na prawo i lewo. Serial od samego początku jest mocno przekoloryzowany, ale w drugim sezonie zdaje się jakimś cudem prawdziwszy. Na razie według mnie drugi sezon bije pierwszy w cuglach. ;)

ocenił(a) serial na 7
x_alebie_x

W pierwszym sezonie mamy znakomitą ekspozycję postaci i ich problemów. Seks, picie i ćpanie pomimo że uderzają na dzień dobry, stanowią tylko element tła i nie są motywem głównym. Pogłębienie postaci nastąpiło także w odcinkach specjalnych. Sezon 2 obecnie jest mokrym snem i fan serwisem dla spermiarzy (a i tak część widzów była oburzona, że Cassey ma wciąż za mało nagich scen w sezonie drugim, w którym to już teraz miała dużo więcej niż przez cały sezon 1). Sezon 2 pomimo jasnych akcentów spłycił głównych bohaterów a część z nich wręcz uprzedmiotowił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones