PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743666}

Answer Me 1988

Eung-dab-ha-la 1988
8,4 420
ocen
8,4 10 1 420
Eung dab ha la 1988
powrót do forum serialu Eung-dab-ha-la 1988

Niech się do mnie odezwie, bo nie mam z kim jej przeżywać ^^

ocenił(a) serial na 9
InstantRamen

Czeeeść:)
ja oglądam! i stwierdzam że ta część jest najlepsza ze wszystkich :)

ocenił(a) serial na 10
julcia90

Dokładnie! Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca (w koncu drama się jeszcze nie skończyła) ale za piękne emocje i cudowny OST dalam jej 10. ^^
Reply 1997 tez mi sie bardzo podobala, ale czuję ze 88 już z nią wygrała. Mam tylko nadzieje że nie zepsują zakończenia! To w Reply 94 mnie trochę rozczarowało ;_;

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
katarzynaher

a gdzie można oglądać?, bo tez chętnie po przeżywam..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
katarzynaher

Ślicznie dziękuję za namiary

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
InstantRamen

najlepsza część z REPLY, mimo, że odcinki są b długie oglądam całe !!! i też nie mogę się już doczekać 4 ostatnich odcinków, OST cale wymiata "dam da di" to juz dzwonek na moim phonie :P a serial cacuszko, b dobrze przemyslany, scenariusz trzymający się kupy i ta OWCA ^^

ocenił(a) serial na 9
InstantRamen

hmmm jestem po 17 i 18 odcinkach w RAWIE, wspomagając się opisami z dramabeans i nie wiem co o tym myśleć , zawsze wierzyłam w DS&JH....no trzeba znowu czekać....

ocenił(a) serial na 10
katarzynaher

ja czekam dzielnie do wtorku, ale niestety nadziałam się już na STRASZNY spoiler i płakałam :D

ocenił(a) serial na 9
InstantRamen

hehe sorki, szczerze myślę, że ostateczna prawda wyjdzie w ostatnim odcinku także wszystko może się zdarzyć.... i wierzę w JH bo po wcześniejszych odcinkach, kiedy pokazywali jej męża w 2015 roku to bardziej pasował mi JH, a wątpię, żeby CH się tak rozwinął i bywał wredny?? nie, kompletnie mi nie pasuje, no ale kto tam ich wie

ocenił(a) serial na 10
katarzynaher

Ty mi nie zaspoilerowałaś :D zaspoilerowałam sobie wcześniej na twitterze ^^
Szczerze mówiąc ja po 18 odc. jestem już pewna kto będzie mężem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones