PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704280}

Wol's Jeong Won

Eung-geub-nam-nyeo
7,7 778
ocen
7,7 10 1 778
Eung geub nam nyeo
powrót do forum serialu Eung-geub-nam-nyeo

POLECAM !!!

ocenił(a) serial na 9

Mimo, że tu jakoś pusto z informacjami, jestem już w połowie serialu z nadzieją, że gdzieś po drodze nie zgubi swojej doskonałości. Chichram się cały czas bo koincydencja zdarzeń, mimika głównych aktorów i scenariusz tworzą doborowe trio, dla tegoż mocno polecam tą dramę ^^

ocenił(a) serial na 8
moudmargolcia

POTWIERDZAM!
Rewelacja! Wciągająca, sympatyczna drama i doborowi bohaterowie :-)

ocenił(a) serial na 8
anowi911

Można oglądać tutaj - z angielskimi napisami: http://www.dramago.com/korean-drama/emergency-couple
Ma być 20 odcinków, na razie jest 11 :)

ocenił(a) serial na 9
anowi911

oglądam gdzieindziej ^^ nie wiem jak dotrwam do soboty do 12 odcinka... oj zapowiada się ciężki tydzień :P

ocenił(a) serial na 7
moudmargolcia

Zgadzam się z przedmówcami :) Tak dobrej dramy dawno nie oglądałma . No i pozostaje tylko mieć nadzieję ,że tak pozostanie do końca ...

ocenił(a) serial na 8
moudmargolcia

Ta drama jest świetna. Jeszcze chyba przy żadnej dramie nie uśmiałam się tak, jak przy tej.
Pewnie ci, którzy już oglądają wiedzą, gdzie można zobaczyć ją z polskimi napisami , ale jakby ktoś chciał sobie ją zobaczyć to tutaj podaję link --> http://www.dramaqueen.pl/drama/koreanska/emergency-man-woman/

ocenił(a) serial na 10
busia11

Można oglądać na Viki z polskimi napisami:) Świetna drama:) Autentyczna:)

ocenił(a) serial na 5
moudmargolcia

Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Właśnie obejrzałam 16 i złapał mnie za serce. Prawdziwy wyciskacz łez.

P.S. Nie wiem czy wiecie, ale ogłoszono, że serial będzie miał 1 dodatkowy odc., więc cała seria zamknie się w 21 odc.

ocenił(a) serial na 7
pafiru

Dobrze wiedzieć, że będzie dodatkowy odcinek :D Mam nadzieję, że zakończenie będzie satysfakcjonujące. Póki co ogląda się z przyjemnością :)

ocenił(a) serial na 8
moudmargolcia

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z tą dramą, ale zapowiada się świetnie;p To moja czwarta drama w której gra Jin-hyeok i w sumie zaczęłam oglądać ją ze względu na niego, i wydaje mi się, że poprawiła się jego gra aktorska;) A może to za sprawą lepszej chemii między aktorami?
Ja oglądam na viki.com ale póki co jedynie z angielskimi napisami;p

Tookasumi

Też oglądałam tę dramę ze względu na Jin-hyeok'a ale widziałam z nim tylko kilka odcinków Pride and Prejudice (2014 -jeszcze nieskończone), w której sobie świetnie radzi. Uważam, że jest bardzo dobrym aktorem.
Przymierzam się do obejrzenia innych dram z jego udziałem choć do tej pory były to chyba role "tego trzeciego".
Natomiast jeśli chodzi o fabułę - to może być. Rzeczywiście sytuacje życiowe, niekiedy fajne dialogi myślę, że przemyślane. Jednak nie podobało mi się w pierwszym odcinku przedstawienie sposobu, w jaki oni wzięli ślub - po prostu wtargnęli do kościoła.
O wiele barwniej tematyka rozwiedzionej pary została przedstawiona w dramie Cunning Single Lady, która jest moim zdaniem lepsza.

moudmargolcia

Właśnie oglądam pierwszy odcinek i jest boska! Chichram się jak nienormalna ;3

ocenił(a) serial na 9
moudmargolcia

obejrzałam właśnie i polecam bardzo....większość odcinków oglądałam z usmiechem przyklejonym do twarzy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones