PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512812}

Fanboy i Chum Chum

Fanboy and Chum Chum
3,9 463
oceny
3,9 10 1 463
Fanboy i Chum Chum
powrót do forum serialu Fanboy i Chum Chum

To jakiś żart? 

ocenił(a) serial na 1

To jest kompletnie beznadziejne, już nawet te Hanny Montany, Słoneczne Sonny wytrzymywałem, ale jak już widzę te intro "Total odlot, crazy odlot" to mnie krew zalewa.
Postacie mnie tak prowokują, że jak bym spotkał takich szczurów to bym obił im ryj, czyli prościej mówiąc wzmagają agresję ^^
Dubbing jest strasznie denerwujący, postacie są tak wykreowane że nie można się utożsamić się z bohaterami Ta, już widzę że napiszecie że to dla dzieci przecież bajka.
Ale chociaż dawne bajki, np. Disneya miały morał i czegoś uczyły, przykładem może być Piękna i Bestia.
Cóż, 1/10, dałbym mniejszą ocenę ale niestety nie da się.

ocenił(a) serial na 1
Rolavak

Zgadzam się! To jest chyba jedyna produkcja na kanale Nickelodeon której N-I-E-N-A-W-I-D-Z-Ę!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rolavak

strasznie nie lubiłam tej kreskówki. dla mie wkurzająca, animacja "nowoczesna", najgorzej że takie bajki nie potrafią do siebie przywiązać jak np. atomówki do których ochotę ma się wrócić kilka lat później

ocenił(a) serial na 1
ginger_girl

E tam Atomówki. Atomówki to prototyp bajek współczesnych

Grobir001

Racja, ale prototyp to nie to samo co jego następca. Ja wspominam bardzo miło większość kreskówek cartoon network z dekady '00.

ocenił(a) serial na 1
ginger_girl

Jak leciała na Puls 2 to omijałam ją szerokim łukiem nie wiem jakim cudem ale obejrzałam 1 cały cholerny odcinek tej szmiry i wierzyć mi się nie chcę że ludzie robią takie idiotyczne bajki z takim idiotycznym humorem co prawda lubię Spongebob'a ale tego nie da się oglądać i postacie są dosyć obleśne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones